СВЯТКОВИЙ ФОТОРЕПОРТАЖ

5 января 2017 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №52 (1083)

Традиційно пройшли новорічні ранки. Посмішки на обличчях малят, карнавальні костюми, красуня-ялинка в центрі кожного святкового залу, Дідусь Мороз із щедрою торбинкою, казкові герої та море позитиву – родзинки, які перетворювали дитяче свято на яскраве дійство.

ВИТІВКИ БАБИ-ЯГИ

Яскраві Ялиночки, неперевершені Сніговички та артистичні Гномики із садка «Росинка», групи «Малинка» намагалися задобрити злу Бабцю Ягу, яка викрала мішок зі святковими презентами. Старенька не на жарт розгнівалася, що її не запросили на новорічний «корпоратив» до садочку. Тому й поцупила подарунки. Але ж в казках добро завжди перемагає злі сили: ритмічні танки, римовані вірші врешті-решт розтопили крижане серденько Баби Яги і та повернула солодощі дітлахам.

КВІТКА БАЖАНЬ ОЛЕНКИ

Повчальну сценку для вихованців садочку «Казка», групи «Чебурашка» розіграли працівники дошкільного навчального закладу. Всі присутні перейнялися жалістю до обділеної материнською любов’ю дівчинки Оленки, яку зла мачуха вигнала в лютий мороз збирати в лісі хмиз. Дівча зустріло в лісі добру Метелицю, яка подарувала знедоленій квітку бажань. Додому Оленка повернулася із санчатами, вщент заповненими дарунками. Адже за кожну відірвану пелюстку від квітки в неї збувалися заповітні мрії. Тоді мачуха відправила свою любу донечку Маринку, яка тільки те й робила, що боки на печі гріла та цукерку смоктала, до Метелиці за дарунками. Але нахаба принесла до хати лише сіно, жабу та інший непотріб. Мораль нехитра: робіть добро – й воно повернеться до Вас.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: