КАЛИНА – НАРОДНА МЕДИЦИНА

6 января 2017 | Поради та рецепти | Нет комментариев | №1 (1084)

Пенсіонерка Марія Тарануха віддає перевагу натуральним засобам від грипу та високого тиску


Марія Андріївна Тарануха все життя пропрацювала швачкою на швейній фабриці. Зараз жінка на пенсії. У вільну хвилинку обожнює почитати «Роксолану», аби дізнатися, що коїться у світі та почерпнути гігабайти корисної інформації на всі випадки життя.

“Багато публікацій про здоров’я у Вашій газеті можна прочитати, – розповідає Марія Андріївна. – Це дуже цікаво та актуально, бо ціни на ліки кусаються, а гаманець з кожним місяцем худне. Ось і зараз хочу поділитися з Вами перевіреними на собі рецептами лікування застуди.

Коли трапляється, що кашель та нежить вкладають у ліжко, то завжди згадую про калину. На моєму подвір’ї аж два кущі росте. Заварюю чай з її гілочок, а підсолоджую цілющий відвар калиновим варенням.

Але не лише швидше одужати при ОРВІ червоні ягідки допомагають, а й з успіхом позбавлять Вас від головного болю та нормалізують тиск. Гіпертонія, захворювання серця, хворобливі менструації також лікуються калиною. Для цього лишень залийте стакану ягід калини літром гарячої води і прокип’ятіть 10 хвилин. Після чого відвар процідіть і додайте  3 столові ложки меду. Пийте по півсклянки чотири рази на день.”

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: