СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

11 января 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №2 (1085)

… В ОХТИРЦІ ПОКЛАЛИ ЩЕ ДВА ЛЕЖАЧИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

На виконання депутатських запитів та за численими зверненнями жителів міста місцева влада відреагувала і в результаті з`явилося ще два комплекти засобів примусового руху для автомобілів. До діючого більше року по вул. Перемоги додалися «лежачі поліцейські» на проїжджій частині вулиці Гоголя біля школи №8 та по вул. Сумській біля школи №6.

… КОМУ ДАТИ КОМПЕНСАЦІЮ – ВИРІШИТЬ КОМІСІЯ

На розгляд виконкому міськради виноситься питання щодо складу комісії з виплати грошової компенсації для придбання житла членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО та інвалідам І-ІІ груп з числа учасників антитерористичної операції. Її очолив міський голова Ігор Алєксєєв, а до складу увійшли посадові особи органів місцевого самоуправління, військовий комісар, депутати. Грошова компенсація виплачується в порядку черговості постановки на квартирний облік за рахунок коштів субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для вказаної категорії громадян. Управління соцзахисту населення протягом року з дня перерахування коштів на спецрахунок у відділенні банку зобов’язане контролювати використання коштів відповідно до постанови Кабміну. Грошову компенсацію на придбання житла вже отримали 9 родин загиблих військовослужбовців Сумської області. Як повідомила заступник директора Департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА, кошти на загальну суму 7,2 млн. грн. перераховано на спецрахунки в АТ «Ощадбанк» органами соцзахисту населення районних держадміністрацій, міськрад області. Компенсацію на житло отримали також два інваліди війни I-II групи, котрі перебувають на обліку щодо поліпшення житлових умов.

… АТРИБУТИКА МІЛІЦІЇ СТАЛА НЕДІЙСНОЮ

Поліціянти повинні будуть носити нову форму і мати при собі нове посвідчення та жетон з особистим номером. “Відповідно до закону “Про Національну поліцію”, працівники поліції мали право використовувати атрибути міліції і носити стару форму лише до кінця 2016 року, – пояснює доктор юридичних наук Олег Мартиненко. – З нового року поліція повинна відмовитись від атрибутики міліції. Дії працівника поліції зі старим посвідченням або у старій формі суд визнаватиме нелегітимними. Тому громадяни не будуть зобов’язані підкорятись вимогам такого працівника поліції”.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: