НОВИНИ

12 января 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №2 (1085)

БУДІВНИЦТВО ЦРЛ ПРОДОВЖИТЬСЯ

Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко разом з міським головою Ігорем Алєксєєвим, представниками Охтирської міської влади та лікарями підписали Акт та затвердили готовність 5 пускового комплексу Охтирської ЦРЛ до експлуатації. Виділені у 2016 році 27,5 млн.грн. (17,5 млн. – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 10 млн. – субвенція з Охтирського бюджету) дозволили добудувати приймальне, фізіотерапевтичне, оторинологічне, травмато-ортопедичне відділення з відповідним оснащенням. Микола Клочко повідомив, що на 2017-й рік планується будівництво 6-го пускового комплексу, кошторисна вартість якого складає 46964,702 тис.грн. Комплекс включає операційний блок з анестезіологічним відділенням, а також відділення гемодіалізу і кислородний пункт, розташований в окремому приміщенні. Наразі триває корегування проектно-кошторисної документації і по 7-му пусковому комплексу.

ТУРНІР ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

Вісімнадцять дітей з різних навчальних закладів міста – гімназії, шкіл №1, 2, 3, 5, 11, які є також вихованцями міського центру позашкільної освіти – МАН, у перші дні січня взяли участь у загальноміському турнірі з шашок. І довели, що дійсно спорт – це не тільки сила мязів, що сила розуму – не менш цінна гідність людини.

Після напруженої гри, переможцями турніру стали – Владислав Гутін з третьої школи виборов перше місце, представники п’ятої школи Дмитро Дульський зайняв друге місце, а Анастасія Хоменко – третє місце. Вони були нагороджені медалями та грамотами відділу молоді і спорту Охтирської міської ради.

СТВОРЯТЬ РЕЄСТР СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ

Міський голова Сум розпорядився створити єдиний реєстр соціально небезпечних городян. Причиною цього стали надзвичайні ситуації, які сталися протягом новорічних і різдвяних свят (вибухи квартир на вул. Металургів і на проспекті Лушпи). На перших порах представники місцевої влади навідаються до тих, хто займається самогоноварінням і до неблагополучних сімей, та мають звернути увагу на тих, хто може спровокувати або стати джерелом аварійної ситуації. До цієї категорії включені і «металошукачі». «Сьогодні вони мости розбирають, а завтра газ відключать», — зауважив мер, маючи на увазі, що зовнішні газові труби також можуть стати здобиччю мисливців за металом. Виявлених під час рейдів підозрілих сумчан, поставлять на облік, і ці дані потім будуть використані для єдиного реєстру «соціально небезпечних». “Зараз вже відомо, що у 26-річного чоловіка, який, мабуть, причетний до вчорашнього вибуху на проспекті Лушпи, був сімейний конфлікт. Він був під впливом алкогольних напоїв… Мені розповідали місцеві жителі, як він йшов додому, що він робив, як він раніше з дружиною поводився. Зрозуміло, що є якийсь суб’єктивний фактор з його боку. Але, ви знаєте, люди підходили і говорили: у нас в будинку також є дві людини; і у нас є такий, і так далі. Тобто неблагополучні сім’ї, де незрозуміло хто незрозуміло що може зробити…Тому потрібно звернути увагу на тих людей, які можуть стати джерелом відповідних аварійних ситуацій. Тому я прошу управління служби дітей звернути увагу на неблагополучні сім’ї, перевірити їх, поставити на облік. До цієї роботи має долучитися і поліція”, – наголосив мер.

 Комментарии (1)

 

  1. Пионер пишет:

    На якого бiса тепер вона потрiбна та ЦРЛ?Ось НГВУ закриють тодi стане в пригодi лише морг та ритуальнi заклади. Нарештi мы в ЕС,слава героям

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: