ЯК МИ СВЯТКУВАЛИ В “ДВОРИКУ”

12 января 2017 | БЛОГИ, ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №2 (1085)

Дружні колективи газети «Роксолана», туристичної фірми «Адоніс» та «Лікувально-консультаційного центру» відсвяткували новорічний корпоратив в кафе «Дворик». І вирішили поділитися з Вами незабутніми моментами вечора на сторінках газети.

Багатьом охтирчанам припав до душі літній майданчик кафе «Дворик», але для того, щоб відвідувачі могли проводити вільний час у будь-яку пору року, напередодні Нового року тут відкрилося декілька нових банкетних залів.

Знаходиться заклад в центрі міста на площі Соборній, 2 (поблизу «Лікувально-консультаційного центру»). Відвідувачів зустрічають привітні офіціанти. На призначений час стіл був накритий та аж ломився від всіляких смачних страв. В залі звучала ненав’язлива музика, яка не ставала на заваді дружньому спілкуванню. Перше враження – ідеальне сімейне кафе для відзначення родинних свят, ділових зустрічей та банкетів. Свіжий, неймовірно живий інтер’єр милував око та так і запрошував любителів фотозйомок сфотографуватися на згадку.

Гастрономічний асортимент страв, які ми замовили, радував не лише шлунок, а й гаманець. Від дегустації маринованої камбали, соковитих відбивних, ароматних котлет «По-київськи» в хрусткій паніровці залишилися самі приємні смакові враження. Домашні соління, м’ясна нарізка, печені пироги навіювали асоціації про застілля в стінах рідної домівки. Недарма присутні дійшли одностайної думки: кухня в «Дворику» смачна по-домашньому.

Вибух смаку чекав на відвідувачів кафе на фінальному акорді вечора, коли офіціанти подали десерт: такий неймовірно ніжний «Терамісу» та «Чизкейк» з кокосовим присмаком, глазурований білим шоколадом готують лише у «Дворику».

Для відвідувачів, які палять, в кафе обладнана спеціалізована кімната із зручними меблями та потужною вентиляційною системою.

Аби «спалити» декілька десятків зайвих калорій після ситного застілля, ми вирішили потанцювати. Для цього в «Дворику» передбачений зручний та просторий танцювальний майданчик, а якісне звучання музики завдяки потужним колонкам та ритмічні композиції так і вабили податися в танок.

В процесі виготовлення
новорічної екібани

Сценарій святкової програми ми вирішили підготувати самостійно і вирушили у захопливу передноворічну «подорож» країнами світу, завдяки веселим конкурсам. В Японії складали новорічні вірші-хоку, майстрували святкові ікебани; в Єгипті танцювали Східні Красуні та оживали Мумії (конкурс з обмотування туалетним папером); у Венеції присутні за допомогою тантамаресок перевтілювалися в казкових героїв, а в Америці в 30-х під час дії Сухого закону використовували пляшку не за призначенням та відвідали «Фабрику мрій» в Голівуді, де продемонстрували неабиякі артистичні таланти. Всі конкурсанти отримували за проявлений ентузіазм та мужність корисні подарунки. Але якщо Вам потрібні послуги дитячого аніматора чи тамади, то в «Дворику» Вам допоможуть і в цьому питанні.

Приємно здивували ціни. Нечуваних націнок на стравах з меню та напоях ми не помітили – все в рамках здорового глузду.

Колективи газети «Роксолана»,
туристичної фірми «Адоніс» та
«Лікувально-консультаційного
центру» в кафе “Дворик”

Враженнями ділилася Олена Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: