КРИМІНАЛ 2017: БУДЕ КРАЩЕ?

13 января 2017 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев | №2 (1085)

Про те, як минув 2016 рік для правоохоронців, на минулому тижні прозвітувало керівництво Охтирського відділу поліції.

Заслухати звіт з області приїхав заступник начальника ГУНП в Сумській області Олег Кузьменков. А охтирська слухацька аудиторія була незмінною: особовий склад, представники місцевого самоврядування та преса.

На початку зустрічі слово взяв начальник сектору моніторингу Євген Малікін, який мовою цифр намагався вималювати загальну картину криміногенної ситуації в місті та районі.

ЦИФРИ

9078 заяв і повідомлень громадян про вчинені кримінальні правопорушення надійшло за минулий рік;
7486 заяв без ознак кримінального правопорушення, з них 7263 звернень розглянуто відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», 223 – передано до інших підрозділів поліції.
706 кримінальних правопорушень зареєстровано в 2016 році, що на 70 більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Із низ 8 – особливо тяжкі, 145 – тяжкі, 1- вбивство, 5 – тяжких тілесних ушкоджень, у тому числі 2 – зі смертельними наслідками, 4 розбої, 11 грабежів, 294 крадіжок, у тому числі 59 – із квартир, 22 шахрайства, 1 хуліганство, 11 ДТП, у тому числі 4 – з летальними наслідками, 29 викрадень транспортних засобів, у тому числі 20– автомобілів, 16 злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, 1 збут наркотиків, 11 фактів незаконного поводження зі зброєю, 1 господарський та 8 службових злочинів, 1 справа стосувалася фальшивомонетництва.

Як бачимо, цифри красномовно говорять самі за себе: в 2016 році Мавпочка багатьох громадян вивела на слизьку дорогу та підштовхнула на злочини, цим самим додаючи роботи блюстителям правопорядку. Нелегким видався рік для охтирських поліціянтів ще й тому, що був він реформаторським та й кадрові резерви недоукомплектовані: замість належних 15 слідчих в середньому працювало по 6 чоловік, а на сьогоднішній день і того двоє. Тому й не дивно, що навантаження на поліціянтів неабияке – по 35 справ ведуть одночасно. Проте це не завадило охтирським Шерлокам непогано спрацювати: кількість кримінальних правопорушень, за якими особи встановлені, склала 388 або 55% із зареєстрованих. Охтирські поліціянти протягом минулого року протидіяли дитячій злочинності: проводилися рейди-перевірки місць масового відпочинку молоді, перевірялися сім’ї, де батьки неналежним чином ставляться до виконання батьківських обов’язків. За 12 місяців 2016 року на території обслуговування Охтирського ВП неповнолітніми вчинено 9 злочинів. Виявлено та складено 63 адміністративних протоколи.

В 2017 році легше не буде, – стверджує начальник Охтирської поліції Руслан Кладько. Загальний вал злочинності, вподальшому залишиться на рівні 2016 року. Будуть домінувати майнові злочини. Руслан Володимирович також розповів про підвищення зарплатні, адже відтепер середньостатистичний правоохоронець отримує близько 10 тис. грн., а патрульні по 5700 грн. замість колишніх 2 тис.грн. Напередодні Нового року й премію по 4700 грн. отримали. Насамкінець заступник начальника ГУНП в Сумській області Олег Кузьменков наголосив, що в 2017 році необхідно більшу увагу звернути на підбір кадрів: найбільш старанних підвищити, а існуючий штат освіжити з числа випускників спеціалізованих вишів.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: