Охтирськими стежинами

16 января 2017 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев |

4 січня 2017 року Охтирка гостинно зустрічала юних гостей з м. Суми – вихованців гуртків туристичного напряму та спортивного орієнтування обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Для дітей та їх керівників (Бацман Ж.Г., Троян Н.Г., Постельняк І.М., Зикова Л.І.) була проведена пішохідна екскурсія за маршрутом «Пам’ятник загиблим охтирчанам в роки Великої Вітчизняної війни – Успенська площа – вулиця Незалежності – Свято-Покровський кафедральний собор – спортивно-готельний комплекс «Нафтовик».

Екскурсію підготували і провели методист ОМЦПО-МАН Бездрабко Наталія Миколаївна, вихованці гуртка ОМЦПО-МАН «Історичне краєзнавство» Богдан Роміо, Демченко Віталій, Дульська Софія, Пелипенко Аміна (кер. Альжинська Галина Олександрівна). науковий працівник Охтирського краєзнавчого музею Берест Юрій Михайлович, керівник гурткової роботи ОМЦПО-МАН Темнишева Марина Владиславівна.

Знайомство сумчан з Охтиркою почалося на залізничному вокзалі, до якого вони дісталися на рейковому автобусі, і продовжилося в Будинку учителя, де гості мали змогу перевести подих.

А потім Охтирка з її визначними пам’ятками відкрилася для допитливих оченят юних сумчан. Цікаві і змістовні розповіді про найголовніші визначні місця Охтирки гості почули від вихованців гуртка «Історичне краєзнавство».

Проходячи повз головну новорічну красуню, учасники екскурсії не могли не скористатися можливістю сфотографуватися біля неї напам’ять.

Екскурсія продовжувалася центральною вулицею міста – Незалежності. На запрошення Юрія Михайловича сумчани мали змогу побувати у самісінькому історичному центрі Охтирки – Охтирському краєзнавчому музеї. Вони були приємно вражені музейними фондами і почутими розповідями від екскурсовода.

А біля головної святині нашого міста – Свято-Покровського кафедрального собору – гостей чекала Темнишева Марина Владиславівна. Вона розповіла історію виникнення та розвитку храму і провела екскурсію у соборі.

Закінчувалася екскурсія біля готельно-спортивного комплексу «Нафтовик». Особливо гостей вразила нафтова вишка.

Час промайнув швидко. Треба було повертатися на залізничний вокзал. Керівники і вихованці фізкультурно-спортивного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю були вдячні методисту Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді Бездрабко Наталії Миколаївні за організацію цікавої екскурсійної програми містом.

Втомлені, але щасливі, діти обіцяли приїхати ще і відвідати інші визначні пам’ятки Охтирки.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: