Добрі справи

17 января 2017 | ДОЗВІЛЛЯ, ПОДІЇ | Нет комментариев |

Кожній дитині – по новорічному подарунку

Шостий рік поспіль в рамках благодійного проекту в Охтирці  проводиться акція «Збери дитині подарунок на Різдво!». Волонтери старанно працювали, аби надати допомогу дітям з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах: дітям-сиротам, чиї батьки перебувають у місцях позбавлення волі, алко- чи наркозалежні, з багатодітних та малозабезпечених сімей тощо.

У народі кажуть: «Хочеш щастя на годину – здрімни, хочеш щастя на день – іди рибалити, хочеш щастя на все життя – допоможи кому-небудь». Любіть робити добро і воно обов’язково повернеться до Вас сторицею. Напередодні новорічних свят охтирчани збирали подарунки для сімей, які опинилися в скрутному становищі.

13 січня, на Старий Новий рік, 29 дітей з соціально незахищених сімей разом з батьками та іншими членами родини. Всього близько ста чоловік, завітали до приміщення за адресою провулок Типографський, 9А на веселе свято-подорож до зимової казки. Волонтери організували для малечі майстер-клас із виготовлення фоторамок за допомогою техніки декупаж, фейс-арт, аніматори проводили  забавні конкурси, а наприкінці заходу дітлахи отримали корисні подарунки: олівці, зубні щітки, м’які іграшки, фарби, пенали, дитячі ігри, шкарпетки, рукавички та, звичайно, солодощі.

Незмінні учасники благодійної акції, подружжя Євген і Марина Заліські й цього року долучилися до доброї справи: «Все заради допомоги сім’ям, які цього потребують та з метою спонукання інших людей робити добро, – стверджує подружжя.

На святі була присутня й провідний спеціаліст Охтирського міського центру служб для дітей та молоді Оксана Горбонос. Вона подякувала всім небайдужим охтирчанам, які організували дітям незабутнє свято та трішки попестили їх обділені любов’ю та теплом серця.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: