ПОШТА ПРИЙМАТИМЕ КОМУНАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ Й НАДАЛІ: БЕЗ ПАНІКИ

19 января 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №3 (1086)

Державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» на минулому тижні тимчасово припинило прийом комунальних платежів на рахунки київського комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр»

Цей крок обумовлений нерентабельністю надання даного виду послуг. Тому ми звернулися до Сумської дирекції «Укрпошти», аби з’ясувати, чи не буде проблем в мешканців Охтирщини зі сплатою комунальних платежів в касах відділень поштового зв’язку.

Заступник директора Сумської дирекції «Укрпошти» Валентина Молодець прокоментувала ситуацію навколо спричинившої багато галасу новини про припинення прийому платежів:

- Через некоректну подачу даної інформації в центральних ЗМІ мешканці області й справді сприйняли дану інформацію як таку, що стосується відділень поштового зв’язку Сумської дирекції «Укрпошти». На нашу адресу надходило багато дзвінків та листів з питаннями, чи відповідає дана інформація дійсності. Тому аби уникнути дезорієнтування населення нашого регіону, запевняю, що у відділеннях поштового зв’язку Сумського регіону здійснюється безперебійне приймання всіх видів платежів, в тому числі і комунальних.

 Комментарии (1)

 

  1. сергей пишет:

    Если гос.чиновник что-то говорит, надо знать, что всё будет наоборот. Проверено годами. Да и анекдот ведь просто – информация про “Державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта»” не “стосується відділень поштового зв’язку Сумської дирекції «Укрпошти»”.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: