Стало відомо, що…

20 января 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №3 (1086)

… ДОРОГІ СУМИ

Міжнародний ресурс Numbeo склав рейтинг найдорожчих для проживання міст світу. У список з 484 таких міст потрапили і 5 українських: Львів, Одеса, Київ, Дніпро, Харків і Суми. Найдорожче жити в Україні в Одесі (454 місце). Суми на 473 місці – місто поступається крім Одеси тільки Києву (458 місце), Харкову (465 місце), і Дніпру (472 місце). Виявляється, що дешевше жити у Львові, ніж у Сумах.

… ЧЕРГОВА СЕСІЯ

26 січня о 9 годині в приміщенні Охтирської міськади відбудеться 27 сесія. Виносяться питання про затвердження нової структури КЗ «Охтирська ЦРЛ» та безоплатну передачу комунального майна колишньої будівлі харчоблоку ЦРЛ по вул. Сумській, 57. Прозвітують керівники місцевої прокуратури, відділу поліції ГУНП, а також міського центру реабілітації дітей-інвалідів.

… ОЖЕЛЕДЬ КОСИТЬ

За минулий тиждень карети швидкої здійснили 268 виїздів. Хворі потерпали від гіпертонічних кризів – 76 викликів, інсультів – 7, ГРВІ – 49, пневмонії – 1. Десятеро осіб стали жертвами нещасних випадків, з них двоє отримали забої та один перехожий був госпіталізований з переломом стегна.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: