Перемоги охтирських дзюдоїстів

23 января 2017 | СПОРТ | Нет комментариев |

Результативно почали новий рік вихованці відділення дзюдо Охтирської ДЮСШ:

у Відкритому Всеукраїнському турнірі пам’яті Волинських майстрів дзюдо, який відбувся в Луцьку 14-18 січня 2017 року, приймали участь спортсмени з усієї України, Молдови, Польщі, Білорусі, Литви. Охтирські та сумські дзюдоїсти в цих змаганнях здобули 10 медалей, з яких дві вибороли охтирські дівчата: Федорченко Ярина здобула перше місце в категорії 32 кг, а Кармазова Анастасія друге в категорії 40 кг. Недалеко був від п’єдесталу пошани Науменко артем, який став п’ятим в категорії 42 кг. Окрім спортивних досягнень, нашим учням вдалось поспілкуватись з найсильнішим чоловіком планети Василем Вірастюком, який надихнув дітей на досягнення вищих результатів.

В Харкові 17 січня відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи на честь 70річчя заслуженого майстра спорту Анатолія Терентійовича Новікова. В складній боротьбі наші учні показали високий результат:

Колодяжний Єгор І місце (26 кг), Кіяшко Роман ІІ місце (66 кг), Слухай Вадим п’яте місце (50 кг), Нікітенко Данило також п’яте в категорії 66 кг.

Всі бажаючі спортсмени мали змогу поспілкуватися з призером Олімпійських Ігор А. Т. Новіковим.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: