НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ

27 января 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №4 (1087)

ДИРЕКТОРОМ МУЗЕЮ ЗНОВУ СТАЛА ЛЮДМИЛА МІЩЕНКО

Яскрава жінка, яка генетично направлена на створення краси і досконалості, має сильний характер з лідерськими якостями, завищену відповідальність, а також наполегливість, терпіння, працелюбство і, найголовніше, вибірковість у життєвих позиціях і засобах досягнення мети.

Народилася: 2 грудня 1965 року в Охтирці.
Освіта: в 1991 році закінчила Харківський державний університет за спеціальністю «Історик. Викладач історії та суспільствознавства».
Трудова діяльність: в 1987 році прийшла працювати до Охтирського музею на посаду молодшого наукового співробітника. В 1997 році була вперше призначена директором музею. Вдруге очолила заклад культури в 2014 році. З 20 січня 2017 року – втретє призначена директором після конкурсного відбору.
Хобі: подорожі. Найбільше запам’яталася мандрівка до Єгипту, магією піску підкорила пустеля Сахара. Полюбляє розводити квіти, особливо орхідеї. Найнезвичайніша квітка на підвіконні – орхідея королівського персикового забарвлення.
Сімейний стан: заміжня. Чоловік Василь Іванович працює старшим майстром дільниці засобів вимірювальної техніки на Качанівському ГПЗ. Має дорослого сина Еріка.
Життєві кредо: В школі життя не буває канікул. Створювати, а не руйнувати! Краще запалити одну свічу, ніж клясти темряву.
Перспективи розвитку музею: розширення виставкових та експозиційних площ музею, поповнення фонду речовими експонатами та художніми полотнами.

МАРИНА ГЛУЩЕНКО-КАЛАЧ ОЧОЛИЛА “КНЄЖУ”

Молода, проте вже досвідчена й амбіційна Марина Олексіївна з новими ідеями та силами після нетривалої декретної відпустки підкорила членів конкурсної комісії, які й вирішили долю начальника ОМЦКіД.

Народилася: 14 вересня 1984 року в Сумах.
Освіта: Закінчила Сумське вище училище мистецтв і культури імені Бортнянського з відзнакою, Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв факультет «Режисури видовищно-театралізованих заходів». Другу вищу освіту менеджера-організатора отримала, навчаючись в Сумському державному університеті.
Трудова діяльність: З 2005 року почала працювати в Охтирському міському центрі культури і дозвілля на посаді завідуючої відділу по роботі з дітьми та молоддю, потім була переведена на посаду методиста, а згодом й провідного методиста.
Сімейний стан: заміжня, виховує двох доньок: восьмирічну Дарину та дев’ятимісячну Софію.
Хобі: коли робота є одночасно хобі, тоді можна викладатися на всі 100 відсотків на своїй посаді.
Життєве кредо: Прожити сьогоднішній день потрібно так, щоб завтра за це не було соромно.
Перспективи розвитку ОМЦКіД: спрямувати творчі резерви колективу центру культури і дозвілля на залучення молоді: окрім школярів та студентів орієнтуватися й на співпрацю з молодими батьками.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: