В ОХТИРЦІ «ЗАПАЛИЛИ» ГЕРБ

27 января 2017 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №4 (1087)

Більше сотні охтирчан взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України, які відбулися в нашому місті минулої п’ятниці.

Свято під символічною назвою «Я з грудей твоїх п’ю, Україно, натхнення…» на розсуд глядацькій аудиторії, яка складалася переважно із держслужбовців міськради та військових Нацгвардії ВЧ 2276, підготували спеціалісти центру культури і дозвілля саме в перший день роботи нового директора «Кнєжі» Марини Глущенко-Калач.

За словами присутнього на заході керуючого справами виконкому Охтирської міськради Володимира Руденка охтирчани відсвяткували разом з усією країною День Соборності України під знаком єдності її представників з різних регіонів. «Нам вдалося налагодити культурні та освітні мости дружби між Охтиркою та Львовом, ми ділимося своїми надбаннями з Красногорівкою та Мар’янкою, ми живемо в одному ритмі серця з Києвом та Одесою, ми – українці, які люблять і бережуть свою країну», – відмітив у своєму вітальному виступі Володимир Миколайович.

Після завершення святкового концерту всі присутні попрямували до Стели Небесної Сотні, де разом з працівниками охтирської бібліотечної мережі долучилися до всеукраїнської акції «Вогні Соборності єднають Україну» й виклали з лампадок Тризуб. Але свічки так швидко перегорали та плавилися, як і поки що сподівання переважної більшості українців на краще та заможніше життя.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: