СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

28 января 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №4 (1087)

…КУЛЬТУРА ВЖЕ ГОТУЄТЬСЯ ДО МАСЛЯНОЇ

Свято Масляної або проводів Зими і зустрічі Весни дуже популярне серед охтирчан і завжди збирало дійсно масове народне гуляння. Його організація стає своєрідним екзаменом для культпрацівників щодо підготовки цікавої і оригінальної програми, в якій би знайшлося місце і для дитячих розваг, і для дорослих забаганок. Тому потрібні гроші на проведення свята. Міський відділ культури і туризму порахував кошторис, який в цілому склав 10 тисяч гривень. На призи передбачено 2 тисячі гривень, на художнє оформлення заходів – 3500, на оплату послуг поки що засекречених сторонніх колективів – 4000, і ще 500 заплатять за оформлення центральної афіші та плакатів. Свято заплановане на суботу, 25 лютого. В цей же день відбудеться і традиційна лютнева виставка голубів, декоративних і домашніх птахів та інших тварин, які вирощують члени клубу «Сизар», приурочена десятиріччю створення цієї громадської організації.

…ЧИ СПОДОБАЄТЬСЯ ДЕПУТАТАМ Е-ДЕКЛАРУВАННЯ

На сайті Сумської облради з’явилося нагадування для народних обранців: «З 1січня 2017 року відповідно до норм ЗУ «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати е-декларацію за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному сайті Нацагентства з питань запобігання корупції”. Таку декларацію, пишуть в облраді, зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів, і працівники місцевого самоврядування, у тому числі керівники комунальних підприємств, установ та закладів.

…ЧИНОВНИКА ВЗЯЛИ НА ХАБАРІ

Начальника одного з відділів Охтирської райдержадміністрації затримали на гарячому під час передачі хабаря. Чоловік брав гроші від приватного підприємця за допомогу йому у вирішенні земельного питання. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Сумської області.

За інформацією відомства, вимагав у бізнесмена посадовець 20 тисяч грн. Натомість мав йому допомогти з переоформленням оренди на земельну ділянку.

За клопотанням прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 80 тис. грн застави. За вчинене чоловіку загрожує до 10 років за гратами з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та конфіскацією майна.

…НЕМОВЛЯ НАРОДИЛОСЯ І ВЖЕ ОТРИМАЛО ДОКУМЕНТ

У 17 пологових будинках Сумської області, разом із випискою матусі та новонародженого із лікарні, можна отримати документ про народження немовляти. Про це інформують у головному управлінні юстиції Сумської області.

Свідоцтво про народженні дитини можна отримати у лікарнях міста Ромни, Конотоп, Шостка та Охтирка, а також у Білопільській, Буринській та Тростянецькій центральних районних лікарнях Сумської області.

Так, за останніми підрахунками, за 2016 рік безпосередньо у пологових будинках області видали 2649 свідоцтв про народження, це кожне четверте видане свідоцтво. Загалом у регіоні на світ з’явилося 8873 дитини. В Охтирці протягом 2016 року народилося 415 дітей,в Охтирському пологовому будинку видано 112 свідоцтв про народження.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: