ЗНО не за горами

29 января 2017 | КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА | Нет комментариев | №4 (1087)

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2017 РОЦІ,

нам розповість начальник відділу освіти Охтирської міськради Анатолій Тронь:


- З 6 лютого в Україні стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року. Зареєструватися на ЗНО-2017 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її у поточному навчальному році.

Подання реєстраційних документів триватиме з 6 лютого 2017 р. до 17 березня 2017 р. на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua).

До початку реєстрації необхідно: підготувати копію документа, що посвідчує особу (паспорт/інше), дві однакові фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку; у Правилах прийому до вищого навчального закладу дізнатися перелік предметів ЗНО, необхідних для вступу.

Для реєстрації випускникам необхідно здійснити 3 простих кроки:

КРОК 1. На веб-сайті testportal.gov.ua за допомогою спеціального сервісу сформувати та оформити реєстраційну картку (заповнити власноруч частину «Заява», поставити дату й підпис, наклеїти фотокартки у відповідні місця).

КРОК 2. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року реєструються, подають до закладу, в якому навчаються такий комплект реєстраційних документів: реєстраційну картку, копію документа, що посвідчує особу, інші документи у разі потреби.

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів самостійно або за допомогою пунктів реєстрації формують комплект реєстраційних документів: реєстраційну картку, копію документа, що посвідчує особу, копію документа про повну загальну середню освіту (або довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти), інші документи у разі потреби.

Комплект реєстраційних документів надсилають рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

КРОК 3. Отримати від регіонального центру оцінювання якості освіти Сертифікат, реєстраційне повідомлення учасника ЗНО, інформаційний бюлетень «ЗНО 2017 рік».

Учасник зовнішнього оцінювання може внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію (до 31 березня 2017 р.) та надіслати до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів та отриманий раніше Сертифікат, що анулюється.

За додатковою інформацією з питань ЗНО звертайтеся до методиста ХРЦОЯО, спеціаліста по зв’язкам з громадськістю Олени Сергіївни Якушевої за номерами: (057) 705 07 37, 097 83 23 496.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: