СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

1 февраля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

…У РАЙОННІЙ РАДІ – НОВИЙ ДЕПУТАТ

Депутатському корпусу Охтирської районної ради було представлено інформацію Охтирської районної виборчої комісії Сумської області про визнання повноважень депутата районної ради від районної організації Аграрної партії України замість того, що вибув. Новим депутатом Охтирської районної ради став Ігор Гурбанов. Ігор Салтанахмедович замінив однопартійця Івана Москаленка, що достроково припинив повноваження в зв’язку з обранням депутатом Грунської сільської ради. Новообраний депутат закріплений за Бакирівською сільською радою та ввійшов до складу постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

…ГРУНІ ПЕРЕДАЛИ КОМУНАЛЬНЕ МАЙНО

Одним з головних питань сесії Охтирської районної ради було внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Крім того, було безоплатно передано з спільної власності територіальних громад сіл, селища Охтирського району у комунальну власність Грунської сільської об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та майна, закріпленого за ними. Зокрема, Грунська сільська ОТГ отримала у власність заклади охорони здоров’я, культури, освіти та соціального захисту. На її баланс передано 7 закладів охорони здоров’я, 5 — освітніх , 6 — культури та 2 — соціального захисту. Питання щодо передачі міжшкільного навчально-виробничого комбінату ще вирішується. ДОВІДКОВО. Грунська ОТГ стала однією з 14 новоутворених громад на Сумщині. До її складу входить п’ять колишніх сільрад і 17 сіл, на території яких проживає понад п’ять з половиною тисяч осіб.

…В ОБЛАСТІ – 43 МІЛЬЙОНЕРІВ, В ОХТИРЦІ – ЖОДНОГО?

Від жителів регіону до податкових інспекцій надійшло 13,2 тис. декларацій про майновий стан і доходи, що на 63 декларації менше попереднього звітного періоду. Задекларовано 613,3 млн грн доходів. За підсумками 2016 року на Сумщині стало більше тих, хто задекларував дохід 1 млн і більше: 43 проти 41 в 2015 р. Як повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в Сумській області Наталія Мірошникова, 28 мільйонерів проживає в Сумах, 5-в Конотопі, в Ромнах та Шостці – по 3. Загальна сума їх задекларованих доходів – 122,1 млн грн. Вони заплатили 4,8 млн грн податків, і майже 0,5 млн грн. військового збору.

…СТАЄМО НА ЛИЖІ

4 лютого 2017 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 10.00 годині. Реєстрація учасників з 9.30. Відділ молоді і спорту міської ради запрошує всіх бажаючих дітей і дорослих взяти участь у змаганнях.

…ПІДПРИЄМЦІ ОББИВАЮТЬ ПОРОГИ

Від початку року майже 3500 підприємців закрили свою діяльність. Із них 11% стали на облік до обласного центру зайнятості. Усього ж у пошуках роботи із усіх безробітніх 20% складають саме підприємці. Нагадаємо, з нового року мінімальна сума єдиного внеску на місяць склала понад 700 грн. Підприємці мають його платити, навіть якщо не мали жодного доходу за місяць. Це спричиноло масове закриття ФОПів в Україні.

 



Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: