Придбання квартири і субсидія

5 февраля 2017 | СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ | Нет комментариев | № 5 (1088)

Олеся: “Мій чоловік придбав квартиру в новобудові через місяць після подачі документів для оформлення субсидії. Про нарахування субсидії довідалися щойно. Квартира ще не зареєстрована в БТІ. Порадьте, як бути?”

На питання читача відповідає начальник відділу соціальних виплат УСЗН ІРИНА БОЖКО:


- Субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу, будматеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги з будівництва та ремонту квартири або автомобіля, транспортного засобу, телефонного (в тому числі мобільного) зв’язку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування ЖКП та медичних послуг, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі перевищує 50 тис. гривень.

Здійснення купівлі квартири після призначення субсидії не впливає на право отримання вже призначеної субсидії. Здійснена покупка буде враховуватись при призначенні субсидії на новий термін.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: