Соціальні гарантії: В санаторій за рахунок держави

9 февраля 2017 | КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА | Нет комментариев | №6 (1089)

Директор Охтирської міжрайонної виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Людмила Ємець розповість про можливість проходження реабілітації працюючими особами та членами їх сімей в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів в 2017 році:


- Дорослі застраховані громадяни можуть пройти відновлювальне лікування після ортопедичних операцій, порушень обміну речовин та після оперативних втручань на органах травлення, гострого інфаркту міокарда, операцій на серці та магістральних судинах, гострих цереброваскулярних порушень (інфаркт головного мозку) та лікування після опікових хворих.

Діти з дорослими направляються на курс  відновлювального лікування після опікових хворих та порушень обміну речовин.

Також мають можливість пройти відновлювальне лікування в санаторії «Хорол» Полтавської області та санаторії «Карпати» Закарпатської області порушень перебігу вагітності жінки з терміном вагітності від 12 до 32 тижнів.

З другого кварталу 2017 року планується проведення медичної реабілітації після хірургічних втручань на органах сечостатевої системи та після оперативного і інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, а також медико-психологічна реабілітація учасників АТО.

З питань оздоровлення звертайтеся до Охтирської міжрайонної виконавчої дирекції за адресою: м. Охтирка, вул. Сумська, 6. Тел.: 6-38-79, 2-40-02.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: