СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

9 февраля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №6 (1089)

…ОХТИРСЬКИЙ МЕР ОТРИМАВ НАГОРОДУ

Голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко перед початком колегії ОДА виконав приємну місію – вручив державні нагороди.За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінну працю, високий професіоналізм Почесною грамотою Кабінету Міністрів нагороджено заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації Наталію Дудникову, міського голову Охтирки Ігоря Алєксєєва та голову Путивльської РДА Миколу Шульгу.

…ЩО БУДЕ З ДАМБОЮ

Як стало відомо, члени Охтирського товариства рибалок-любителів виграли позов у Господарському суді області, в результаті якого був розірваний договір оренди комплексного водосховища Дамба. Відтепер важливо, як буде розвиватися водойма далі і рішення щодо цього повинні прийняти на зборах товариства. Вирішено провести цей захід у п’ятницю, 10 лютого, о 17-й годині, в приміщенні зали засідань Охтирської райдержадміністрації. Мова йтиме про зариблення Дамби і любительське рибальство на водоймі. Запрошуються члени товариства і всі бажаючі, кому небайдужа доля водосховища.

…ВЕРЕС ПОДАВ У ВІДСТАВКУ

Охтирського міськрайонного суду Сумської області відбудуться загальні збори суддів. Про це повідомляє офіційний веб-портал «Судова влада України». На порядок денний виноситься розгляд заяви голови Охтирського міськрайонного суду Вереса Миколи Федоровича щодо звільнення з посади голови суду достроково, за власним бажанням. Другим питанням колектив суддів проведе вибори нового голови Охтирського міськрайонного суду Сумської області.У порядку денному засідання Вищої ради правосуддя 14 лютого також є питання щодо розгляду матеріалів про звільнення судді Вереса з посади за загальними обставинами: у зв’язку з поданням заяви про відставку.

…ОХТИРКА ПІД НАГЛЯДОМ ВІДЕОКАМЕР

В Охтирці почався другий етап реалізації програми “Безпечне місто. Безпечна область”. За інформацією міського голови Ігоря Алєксєєва, з початку запровадження проекту в місті встановили більше 50 відеокамер. Спостерігатимуть вони за правопорядком поруч із життєво важливими об’єктами, місцями масового перебування громадян тощо. До кінця року плануєть встановити ще 100 засобів відеоспостереження. Начальник СБУ в Сумській області Юрій Гончаров зауважив, що завдяки такій профілактиці в Охтирці значно покращилася криміногенна ситуація та виріс рівень розкритих злочинів. З цього приводу керівник сумського облуправління СБУ Юрій Гончаров прийняв мера Охтирки Ігоря Алєксєєва, якому подякував за сприяння у реалізації проекту. Начальник управління спецслужби відзначив, що кожен керівник органів державної влади і місцевого самоврядування сьогодні має так само опікуватися безпекою населених пунктів Сумщини.

…ХТО ПОЗМАГАЄТЬСЯ В ШАХИ?

Охтирська районна організація Всеукраїнського фізкультурно- спортивного товариства «Колос» АПК України повідомляє, що 11 лютого в залі засідань Охтирської районної державної адміністрації (м. Охтирка, вул. Київська, 1) відбудуться змагання з шахів Запрошуються до участі всі бажаючі віком від 16 років. Початок о 9.00. год.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: