ФОТОПАНОРАМА: ПІДСУМКИ КОНКУРСУ “НОВИЙ РІК ІЗ ВАШОГО АРХІВУ”

11 февраля 2017 | БЛОГИ, КОНКУРСИ | Нет комментариев | №6 (1089)

З 2 листопада по 2 лютого редакція газети «Роксолна-максі» проводила конкурс «Новий рік з Вашого архіву». За цей час ми отримали 45 знімків, які були опубліковані на сторінках видання. Найстаріші світлини надійшли від Людмили Ульянової з Сонячного, коли у далекому 1953 році молодші учні школи при Іванівській дослідно-селекційній станції святкували Новий рік, та від охтирчанина Григорія Кінаша з святкування моряків у 1954 році на кораблі у Північному Льодовитому океані. Але найбільше відгуків і позитивних емоцій у читачів викликали знімки, які принесли Олександр Бирдін та Володимир Жигарєв (№ 1 від 4 січня) і Валентина Васильєва (№51 від 21 грудня). Вони і стали переможцями конкурсу та отримали в подарунок від редакції настінні годинники на згадку.

ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ БИРДІН:

«Ми активні читачі газети, стараємося брати участь у всіх конкурсах і акціях, які пропонує «Роксолана». І, маючи чималий домашній фотоархів, ми знайшли цікаву новорічну фотографію, яка відображає справжній дух 70-х років минулого століття. Я тоді працював художнім керівником у районному будинку культури, ми підготували програму, з якою об`їздили всі колгоспи, виступали на фермах, тракторних бригадах, вітаючи народ з Новим роком. А відповідний транспорт для такого діла – «бобик» без брезентового даху, нам виділив покійний Федір Спиридонович Муратов».

ВАЛЕНТИНА ЯКІВНА ВАСИЛЬЄВА:

«Моя внучка Каміла, хоч вона ще навчається у третьому класі, завжди цікавиться, про що у «Роксолані» пишуть. Це саме вона настояла на тому, щоб взяти участь у конкурсі і знайшла в альбомі новорічне фото свого тата а мого сина Сергія, коли йому ще було півроку. Того унікального Діда Мороза купили ще мої батьки у шістдесятих роках, які виховували чотирьох дітей, і завжди ставили в домі величезну, до самої стелі ялинку. Дід Мороз був ручної роботи, звати, весь у блискітках, з рум`яним намальованим обличчям і великим мішком. І моїм братам було цікаво, що у ньому всередині, і моїм синам також кортіло його розібрати. Так що розбирали і збирали іграшку не один раз. А на кожен рік знову і знову діставали його з горища, ставили під ялинку і фотографувалися. Зараз, мабуть, також десь на горищі зберігається. Може, онучці захочеться подивитися на той раритет та знайде».

ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ ЖИГАРЄВ:

«Дванадцять років тому моя дружина Марія купила на Новий рік півня, щоб зарізати на холодець. А тут якраз модно стало китайський гороскоп з новоріччям зв’язувати і виявилося, що саме рік Півня наступає. І ще один збіг обставин: дружині, яка тоді працювала у комерційній структурі, в рахунок заборгованості по зарплаті видали фотоапарат – «мильницю». От вона і зробила знімок на пам’ять з тим Півнем. Холодець вийшов дуже смачним, і гроші потратили б відразу, зате фотоапаратом користуємося і досі».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: