За розбійний напад мешканця м. Охтирка засуджено до 9 років позбавлення волі.

14 февраля 2017 | КРИМІНАЛ | Нет комментариев |

Охтирською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення  стосовно мешканця м. Охтирка, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу та з погрозою застосування такого насильства, поєднаний з проникненням у житло) та за ч. 1 ст. 263 КК України (носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї, без передбаченого законом дозволу).

Так досудовим розслідуванням встановлено, що у середині травня 2016 року обвинувачений К., маючи на меті вчинити розбійний напад на потерпілу П., яка проживає в м. Охтирка, з метою заволодіння її грошовими коштами, під приводом повернення грошових коштів, домовився про зустріч із сином потерпілої  В. Нападник попередньо приготувався для вчинення злочину, а саме придбав пістолет та електрошокер, в якості знаряддя вчинення злочину та в нічний час прийшов до будинку потерпілих П. та В.

На вулиці під час розмови К застосував до В. електрошокер. На викрики сина до під’їзду вийшла потерпіла П. до якої обвинувачений К. також застосував електрошок ер, після чого нападник застосовуючи погрози проник до квартири потерпілих. Перебуваючи у квартирі К. дістав із свого рюкзака пістолет, та почав ним погрожувати  П. щоб остання віддала йому грошові кошти.

Скориставшись тим, що нападник шукав грошові кошти та техніку в квартирі потерпіла П., по телефону повідомила про напад на неї до Охтирського відділу поліції.

Завдяки узгодженим діям працівників поліції нападника було затримано на місці та вилучено зброю.

Під час розгляду справи в суді обвинувачений К. свою вину у вчиненому не визнавав, але за принципової позиції прокурора Охтирської місцевої прокуратури А.І. Кісельчука, вину нападника було доведено повністю і засуджено до 9 років розбавлення волі із конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: