СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

15 февраля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №7 (1090)

СКІЛЬКИ МИ ОТРИМАЄМО ВІД НАФТОБІЗНЕСУ

Президент України підписав Закон, за яким 5% від ренти за користування надрами нафти та газу йтиме до місцевих бюджетів. Зокрема, 2% від загальної суми ренти буде надходити до бюджетів області, 2% – до районних і 1% – до бюджетів місцевого самоврядування за місцем розташування корисних копалин. На думку урядовців, це сприятиме зацікавленню органів місцевого самоврядування у розвитку нафто-газовидобування у своїх регіонах. На частину ренти можуть сподіватися Тростянецький, Роменський та Охтирський райони. На їх території проводиться нафто- та газовидобування. Закон вступить в силу з 2018 року.

…АТОВЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ ЗА КРУГЛИЙ СТІЛ

За інформацією керівника апарату Охтирської райдержадміністрації Володимира ГУЦЯ, 17 лютого 2017 року об 10-00 годині у приміщенні РДА відбудеться круглий стіл на тему: «Актуальні аспекти соціального захисту учасників АТО». Очевидно, що тема актуальна не тільки для спеціалістів органів місцевого самоврядування, які опікуються даною категорією людей, але й  для представників громадських організацій, атовців та членів їх сімей. Тому обговорити насущні питання запрошуються всі бажаючі.

…КУДИ ПОВІДОМЛЯТИ ПРО ШАХРАЇВ

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням обмежити спілкування з банківськими працівниками в телефонному режимі до мінімуму та всі фінансові питання вирішувати у банківській установі. Справжні банкіри у своїх клієнтів не випитують персональних даних та інформації по банківським карткам. Тому про такі випадки необхідно одразу повідомляти до поліції та банків за номерами клієнтської підтримки. Наприклад, клієнти «Приват Банку» можуть повідомити про підозру в шахрайстві за номером 3700, а клієнти «Ощадбанку» за номером 0 800 210 800. З мобільного – цілодобово та безкоштовно, повідомляють у Відділі комунікації поліції Сумської області.

…ВОГОНЬ НЕ МАЄ ЖАЛЮ

Вогонь на Сумщині продовжує забирати життя  людей. За попередніми даними співробітників підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій всього з початку року у результаті пожеж загинуло 14 осіб. На минулому тижні стало відомо, що у селі Розсохувате Грінченківської сільської ради на Охтирщині ще наприкінці січня  згорів будинок – єдиний, у якому жила остання мешканка зниклого з карти населеного пункту. Рятувальники, яких викликали на згарище, не знайшли трупа людини, отже, зробили висновок, що бабця з села виїхала.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: