АЗС НАВПРОТИ СОБОРУ

17 февраля 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 3 коммент. | №7 (1090)

13 лютого в приміщенні Охтирської міської ради відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради з приводу можливості будівництва автозаправного комплексу на території колишнього заводу «Промзв`язок» за адресою площа Соборна, 6.

Головний архітектор Анна Мандрика повідомила присутнім, що за період проведення громадського обговорення до відділу містобудування та архітектури надійшло чотири звернення громадян, які звертають увагу на близьке розташування проектного об’єкту до пам’ятників архітектури та зони відпочинку охтирчан.

Потім представник забудовника, начальник технічного відділу компанії «Надєжда» Віталій Денисенко продемонстрував присутнім слайд-шоу, основний меседж якого – заправка є безпечною та стане окрасою міста, в додаток до цього створить дефіцитні робочі місця та наповнить місцевий бюджет податками і зборами.

Проект АЗК в центрі Охтирки

За словами Віталія Михайловича, два брата-підприємця із Полтави вже встигли відкрити ідентичні заправки в Тростянці (поряд з багатоповерхівкою), Лебедині, Недригайлові та три об’єкти в Сумах. Тепер на черзі Охтирка.

До засідання долучилися й небайдужі охтирчани. Містян схвилювали питання збору талих та технічних вод, екологічні наслідки діяльності заправки, сусідство із Свято-Покровським кафедральним собором, дитячою  спортивною школою, відділом реєстрації актів цивільного стану, сквером молодят та медичним центром. Також не оминули стороною й ризики втрати інвестиційної привабливості для переробних підприємств через «окупацію» території колишнього промислового гіганта закладами торгівлі та сфери послуг.

Хоч громадські активісти і протестували, проте члени архітектурно-містобудівної ради прийняли рішення щодо підготовки відділом містобудування та архітектури проекту рішення міської ради про надання містобудівних умов з врахуванням пропозицій, що надійшли в ході обговорення, який згодом буде представлений на розгляд депутатському корпусу міськради.

 Комментарии (3)

 

  1. Антон пишет:

    Заправка напротив Собора – пи*дец

  2. прохожий пишет:

    Ещё и гадюшников по продаже пива и водки ,как дерьма ….

  3. 444 пишет:

    Рабочие места этохорошо.Но лучше вместо заправок,которые растут у нас как грыбы после дождя строили заводы,хотябы минизаводы.А то всё закрывается в городе,процветают только заправки,аптеки и похоронки.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: