КРАСА У ВСІХ ВИМІРАХ

18 февраля 2017 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №7 (1090)

Настя Глущенко із вовняною квіткою

Анастасія Глущенко має різнопланове коло захоплень. В минулому році дівчина закінчила художню школу. Зараз навчається в коледжі Київського національного університету технологій та дизайну на факультеті «художньої фотографії».

У вільний від навчання час Настя  танцює у кавер-денс групі, вивчає корейську мову та мріє продовжити навчання в Кореї. Вважає своїм покликанням виступати на сцені у складі музичної групи, даруючи глядачам насолоду від споглядання танцювальних номерів та виконання пісенних хітів.

- Якщо бажаєте обарвити будинок ніжною, пухнастою та незвичайною картиною чи хочете порадувати друзям або близьким оригінальний подарунок, раджу Вам опанувати техніку виготовлення картин з вовни. Вовняний живопис – чудове творіння, що прикрасить Ваш інтер’єр і надасть йому тепла та затишку. Для виготовлення оригінальної картини Вам знадобиться: різнобарвна вовна, м’який фактурний папір (або злегка ворсиста тканина) для основи; ножиці; пінцет для роботи з дрібними деталями, рамка зі склом.

Починаємо з вибору малюнка та створення ескізу. Для основи вирізається форма з тканини. Якщо картина буде висіти в рамці, то за форматом даної рамки. Спочатку формуємо задній план картини. Для цього на поверхню основи викладаються тонкі вовняні волокна синього та білого кольору, акуратно витягнуті із загальної маси. При створенні темного другого плану (наприклад, нічних пейзажів) в якості основи можна використовувати фланель або іншу тканину темного кольору, щоб менше витрачати вовни, і зображення вийшло більш щільним.

Для виготовлення вовняної квітки відриваємо шматочки червоної, білої та жовтої вовни, і звалюємо їх, злегка змочуючи і приминаючи, щоб вийшло дуже щільне зображення. Також можна використовувати техніку скручування вовни подушечками пальців. Формуємо нашу пухнасту квіточку або інший предмет, який Вам до вподоби. Після того, як виклали малюнок, притисніть зображення склом від рамки.

Опанувавши вовняну техніку, спробуйте себе у створенні й інших незвичайних картин, наприклад, з паперу або кавових зерен. Не зупиняйтесь на досягнутому та використовуйте кожну хвилину життя з користю.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: