Поліція інформує

23 февраля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №8 (1091)

Не довго чужому майну раділи

За вихідні поліція Сумщини розкрила шістнадцять крадіжок чужого майна.

ЦИФРИ: 455 крадіжок було зареєстровано з початку 2017 р. на Сумщині, з яких 312 розкрито.

30 зареєстровано та 16 розкрито крадіжок з будинків, квартир, установ та інших приміщень 17-19 лютого.

Працівники поліції Кролевця за підозрою у скоєнні крадіжки жіночої сумки з чужого будинку затримали 48-річного місцевого жителя. Правоохоронці встановили, що 39-річна потерпіла, перебуваючи у себе вдома, на подвір’ї біля хати ненадовго залишила сумку з 2000 гривень та практично всі особисті документи, а сама відволіклася по господарству. Коли ж повернулася, то з’ясувалося, що сумка з усім цим добром зникла. Стосовно зловмисника поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Крадіжка» ККУ.

В Лебедині правоохоронці розкрили крадіжку банківської картки та грошей з неї. В ході розслідування встановлено, що 15-річна жителька міста Ромни, перебуваючи в гостях у своєї знайомої в Лебедині, викрала у неї з кімнати гуртожитку банківську картку, з якої пізніше зняла гроші у сумі 600 гривень та витратила на власні потреби.

Подібний злочин вчинив і 20-річний житель с. Улянівка Білопільського району. Незаконно заволодівши банківською карткою свого 65-річного односельчанина, він у зняв з неї більше трьох тисяч гривень.

У Глухові поліція розкрила крадіжку побутової техніки та ювелірних виробів з квартири місцевого жителя та затримала 31-річного крадія.А у селі Слоут того ж району, місцеві поліцейські, по «гарячих слідах» затримали 22-річного та 21-річного приятелів, які вночі, зламавши двері до чужого будинку. проникли в середину та викрали вироби з металу.

За всіма  фактами крадіжок відкрито кримінальні провадження за ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. А стражі правопорядку  просить громадян з усією серйозністю ставитись до збереження власного майна, не впускати до домівок незнайомих чи малознайомих осіб, не забувати замикати двері на ключ, вирушаючи з дому та закривати балконні двері і вікна, якщо ви проживаєте на нижніх поверхах чи в приватних будинках, а також не залишати особисті речі без нагляду у громадських місцях.

ЦИФРИ

455 крадіжок було зареєстровано з початку 2017 р. на Сумщині, з яких 312 розкрито. 30 зареєстровано та 16 розкрито крадіжок з будинків, квартир, установ та інших приміщень 17-19 лютого.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: