СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

23 февраля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №8 (1091)

… ОБИРАТИМЕТЬСЯ НОВА ГРОМАДСЬКА РАДА

Члени ініціативної групи по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради визначили 23 лютого 2017 року датою проведення установчих зборів. До участі в установчих зборах допущені 26 представників інститутів громадянського суспільства, яким необхідно особисто взяти участь в установчих зборах.

На порядку денному засідання планується розгляд питань про діяльність Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради у 2015-2016 роках, звіт ініціативної групи про формування нового складу Громадської ради та обрання керівних органів ГР шляхом рейтингового голосування.

…ОХТИРКА ДОПОМОГЛА АВДІЇВЦІ

Постраждалому місту Авдіївці, де залишились без тепла та світла понад 17 тисяч жителів, з яких 2,5 тисяч дітей, наша область направила близько 30 тонн речей першої необхідності. За кошти Охтирського міського бюджету придбано 10 генераторів по 2,5 кВт, які передано до обласного штабу формування гуманітарної допомоги, звідки направлено до постраждалого міста.

Міський голова Ігор Алєксєєв подякував всім депутатам міськради, хто не залишився осторонь доброї справи.

… «УКРНАФТА» ЗАБОРГУВАЛА ПРОФСПІЛЦІ

До Охтирського міськрайонного суду надійшло клопотання прокурора Охтирської місцевої прокуратури про проведення перевірки за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо позапланової перевірки дотримання НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» вимог чинного законодавства про працю. Справа у тому, що згідно з додатком до Колдоговору ПАТ «Укрнафта» по НГВУ «Охтирканафтогаз» не виконуються зобов`язання щодо відрахування коштів на культурно-масову, спортивну роботу, оздоровлення та соціальний захист працівників у розмірі 1,5% від щоквартального фонду оплати праці працівників, у тому числі на оздоровлення дітей у дитячому таборі відпочинку «Космос». Цим грубо порушується законодавство про працю стосовно членів профспілки НГВУ «Охтирканафтогаз», які упродовж 2016 року не отримали належних коштів загальною сумою 2691632,06 грн.

…ГУБЕРНАТОРСЬКА СТИПЕНДІЯ – ОХТИРСЬКИМ ТАЛАНТАМ

Голова Сумської ОДА Микола КЛОЧКО підписав розпорядження щодо призначення стипендії провідним творчим працівникам області у 2017 році. Серед дванадцяти обраних – викладач Охтирської художньої школи, член Національної спілки художників України Сергій Петрович Жидєль. А у списку обдарованих учнів-переможців олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, яким призначаються у 2017 році губернаторські стипендії – Тетяна Альошкіна з Охтирської школи №2, Віталій Савостян з Олешнянського НВК та Марія Сталинська з гімназії.

…ЛЬВІВСЬКОМУ СМІТТЮ ВІДМОВИЛИ. СВОЄ НІКУДИ ДІВАТИ

На адресу Сумської облради надійшло звернення від Львівського міського голови Андрія Садового щодо надання тимчасової допомоги у захороненні частини твердих побутових відходів на території Сумської області. Це питання розглядалось під час засідання постійної комісії обласної ради з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства. Сміттєва проблема, на жаль, не менш актуальна і для Сумщини. Тільки у 2016-му році зібрано 744 тисячі 800 куб. м твердих побутових відходів. 18 сміттєвих полігонів області займають 270 га землі.

Ресурс полігонів на межі вичерпання. До того ж зафіксовані випадки, коли й без дозволу львівське сміття часом прибуває на Сумщину. Тому депутати відмовили у зверненні: можливості допомогти львів’янам немає.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: