ПРЯМИЙ ЗВ’ЯЗОК

1 марта 2017 | НОВИНИ | 7 коммент. | №7 (1090)

Акушер-гінеколог на зв’язку

2 березня в редакції газети «Роксолана-Максі» відбудеться прямий зв’язок із завідуючою акушерсько-гінекологічним відділенням Охтирської ЦРЛ Любов’ю Михайлівною Замашко.


Якщо Ви зателефонуйте до редакції 2 березня з 12:00 до 13:00 за тел. 2-47-65, 4-10-31, (099)-93-25-100, надішлете свої питання заздалегідь на адресу редакції: м. Охтирка, вул. Паркова, 1 або на електронну скриньку: roxolana1996@ukr.net, то дізнаєтеся відповіді на питання стосовно жіночого здоров’я, планування вагітності та підготовки до пологів. За бажанням, питання можна задавати анонімно.

 Комментарии (7)

 

 1. Ban пишет:

  Мене як майбутню маму цікавить 3 основних питання:

  1. Який необхідний пакет ліків та препаратів потрібно із собою брати до род. залу на власні пологи?

  2. Перечисліть, будь-ласка, які саме гігієнічні засоби потрібно придбати для пологів (для мами і малюка) + набір необхідних речей для малюка для звичайного перебування в лікарні на 3 дні ?

  3. Чула, що зараз можна отримати в пологовому будинку свідоцтво про народження дитини і не звертаться до РАГСУ. Це насправді так?

 2. Валентина пишет:

  Напухла грудь, но при этом болезненных ощущений нет, месячные прошли 2 недели назад.Может это мастопатия?

 3. охтирчанка пишет:

  Мені 32 роки. Маю двоє діток і третього не планую. Підкажіть, який метод контрацепції краще обрати. Який самий безпечний для жіночого здоровя?

 4. галина іванівна пишет:

  Часто мучає молочниця. Тільки пролікую її клотримазолом, а через місяць знову виділення зявляються. Підкажіть, яка цьому причина та яка профілактика цієї незручної жіночої проблеми?

 5. Мар`яна пишет:

  Почастішали випадки захворювання на онкологію як серед жінок так і серед чоловіків. Як у нашій поліклініці можна обстежитися на цю страшну патологію?

 6. Татьяна Михайловна пишет:

  Вакцинируют ли у нас женщин от вируса папилломы?

 7. Анжелика пишет:

  Мы с мужем планируем завести ребенка. Ноя хочу перед таким серьезным делом хорошенько обследовать себя и мужа. Где в Ахтырке это можно сделать и что для этого надо?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: