СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

1 марта 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №9 (1092)

…ГРОМАДСЬКА РАДА – У НОВОМУ СКЛАДІ

На установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради під головуванням Ірини Демченко заслухано звіт про роботу Громадської ради минулого скликання Володимира Моісеєнка та обрано нового голову та секретаря.

Шляхом рейтингового голосування головою нового складу Громадської ради обрано підприємця Тетяну Радченко, заступниками стали екс-міський голова Ірина Демченко та голова профспілки працівників освіти Ольга Терес, секретарем Громадської ради обрано громадську активістку Наталію Панову.

В ході проведення установчих зборів головою комісії законності, права та інформації став Ігор Шарай, гуманітарну комісію очолила Катерина Макаренко, Ігор Новицький став головою комісії життєдіяльності міста. Разом з Максимом Мандичем та Володимиром Моісеєнком всі зазначені особи входять до правління Громадської ради.

Надалі будуть підготовлені матеріали для затвердження виконавчим комітетом прийнятого рішення.

…НА ПІЛЬГОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ – 4,3 МЛН.

Ще у березня минулого року обласний департамент соцзахисту населення розробив обласну програму компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремим категоріям громадян на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки, яка була затверджена обласною сесією. У цьому році в зв’язку із зміною кількості учасників АТО, фінансово-економічних показників сесія облради прийняла рішення забезпечити безплатне перевезення 51,6 тисяч пільговиків області, передбачивши компенсаційні виплати тим перевізникам, які надають послуги з пільгових перевезень в межах Сумської області. На виконання цієї програми у 2017 році передбачено 4,3 мільйона гривень.

…ПОВЕРНУТИ ПЕРШОТРАВНЕВУ НАЗВУ

Квартальний уповноважений квартального комітету «1 сотня» міста Охтирка Юрій Іванович Курило доводить до відома громади міста Охтирка про проведення громадського обговорення зустрічей з перейменування назви вулиці Андрія Шаталова місто Охтирка на назву Першотравнева, на підставі звернень мешканців. Строк проведення громадського обговорення обчислюється з дня оприлюднення цього інформаційного повідомлення протягом двох місяців. Пропозиції (зауваження) можна подавати у письмовій чи усній формі та надсилати на поштову адресу організатора  - 42700, м. Охтирка, Сумської області, вул. Андрія Шаталова (Першотравнева), будинок 39, телефон для зв’язку 0663083733 протягом  тридцяти днів з дати опублікування повідомлення.   Громадське обговорення проводиться шляхом зустрічей.    Результати будуть  оприлюднені в строк, передбачений законодавством України.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: