ЛЮДИНА НОМЕРА

5 марта 2017 | НОВИНИ | 3 коммент. | №9 (1092)

Довжицький сільський голова Володимир Почепцов ще з раннього дитинства захоплювався історією. Малий хлопчика жадібно перечитував історичні книги, в яких описувалися події Козацької доби, криваві наслідки Першої, а згодом й Другої світових воєн. Ще тоді малий Володимир розумів, що історію потрібно вивчати, аби в майбутньому не набивати гулі, наштовхуючись на одні і ті ж підступні граблі.

- В 2000 р. почав працювати над першим томом історичного роману «Побег длинною в жизнь», – розповідає письменник Володимир Олексійович. – В ньому детально описуються події 1596-1606 років від повстання Северина Наливайка до походу Лжедмитрія I на Москву.  Другий том занурює читача в перипетії 1606-1607 років. Саме в цей час Іван Болотников  очолює велике повстання, якого ще не бачила земля Московської держави.

Зараз працюю над третім томом, сторінки якого проллють світло на події 1607-1613 років. Землі Московської держави та Речі Посполитої  так виснажили міжусобиці, що вони стали легкою здобиччю для монголо-татарів.

Щемить серце від того, що людей роблять сліпою зброєю в чужих руках, як в далекому 17 столітті, так і зараз. Тому краще вчитися на історичних помилках і прорахунках, щоб отримати можливість жити в заможній та процвітаючій країні.

 

 Комментарии (3)

 

  1. Гарант пишет:

    Журналюги не имели права своей некомпетентностью позорить человека, после холода тот или нет.

  2. охтирчанка пишет:

    А як на мене людину сфоткали після мороза або в нього алергія на холод, при чому тут журналісти? Гарант не розкидуйтеся на сайті шанованої газети своїми тарганами з голови!!!!!!!!!!!!

  3. Гарант пишет:

    Журналюги роксоланы мастера делать конченые фото. Любой человек на их фото выглядит как долбоёб.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: