НОВИНИ

13 марта 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №10 (1093)

…КОЛИ ВІДКЛЮЧАТИМУТЬ СВІТЛО?

На сайті ПАТ «Сумиобленерго» опубліковано графік відключення електроенергії по Сумській області включно по 13 березня 2017 року. Пояснюють, що відключення викликані профілактичними та ремонтними роботами в мережі. Обіцяють, що така інформація буде постійно оновлюватися. Ознайомитися, в який день і в які години та які будинки по яких вулицях будуть знеструмлені, можна за посиланням: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya.

…КОМУ ЛІКИ ЗАДАРМА?

Таких людей у Сумській області буде більше 300 тисяч, повідомляють в управлінні охорони здоров`я облдержадміністрації. Мова йде про всеукраїнську програму «Доступні ліки», яка запрацює уже з 1 квітня. Згідно з програмою, компенсувати вартість ліків будуть тим, хто страждає серцево-судинними хворобами, цукровим діабетом 2-го типу, бронхіальною астмою. За словами начальника управління Сергія Бутенка, зараз в області мешкають 283 300 чоловік, які страждають на серцево-судинні захворювання, 34 435 з цукровим діабетом 2-го типу та 3 834 хворих на бронхіальну астму. Нагадаємо, що Сумщина уже брала участь у пілотному проекті в 2012-2014 роках, коли частково поверталася вартість медикаментів від гіпертонічної хвороби.

…НАЙГІРШЕ ПЛАТЯТЬ ЗА ЖКГ У ЛЕБЕДИН

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: за січень 2017р. населенню області нараховано до сплати 227,8 млн.грн за спожитіжитлово-комунальніпослуги (далі – ЖКП) та 58,8 млн.грн за електроенергію, з яких сплачено відповідно 148,3 млн.грн та 46,7 млн.грн. Рівень сплати населенням ЖКП у січні поточного року склав 65,1%, за електроенергію – 79,5%.

Найвищий рівень сплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Недригайлівському, Липоводолинському та Шосткинському районах, найнижчий – у Тростянецькому, Великописарівському районах та м.Лебедин.

Середнінарахування за ЖКП та електроенергію на одного власника особового рахунку у січні поточного року склали 929,3 грн.Водночас, загальний обсяг заборгованості населення за спожиті послуги збільшився на 79,6 млн.грн і на кінець січня склав 184,9 млн.грн.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: