ПОЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ

16 марта 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №11 (1094)

ГАСТРОЛІ НЕ ВДАЛИСЯ

НЕБАЙДУЖИЙ ЧОЛОВІК ДОПОМІГ ВСТАНОВИТИ ГРАБІЖНИКА

Сергій з Мариною (імена змінені) були співмешканцями. Зійшлися, бо, як кажуть у народі, рибак рибака бачить здалека. Йому 29 років, був не раз  судимий, родом з Пархомівки, вона мешканка Шостки, встигла за свої неповні 26 років і відсидіти в тюрмі, і народити дитину. Обоє зустрілися в Сумах, куди приїхали шукати легкого життя. Напередодні жіночого свята Сергія мучило питання з подарунком для своєї коханої і він нічого іншого не придумав, як поїхати на … гастролі. Вибрали Охтирку – місто зажиточне і досить велике, щоб розчинитися в ньому.

Парочка 6 березня без проблем винайняла у багатоквартирному будинку №1  по вулиці Парковій квартиру, яка здавалася щодобово. Господар нічого не запідозрив у поведінці подружжя з дитиною. Цього ж вечора, десь близько десятої години,  Сергій вийшов на промисел. Пройшовся центром до собору, там побачив, як молода дівчина звернула на вулицю Грабовського, догнав її у темному місці і почав душити за шию, поки та не випустила сумочку з рук. Отримавши бажане, кинувся тікати. У сумочці було 400 гривень, косметика тощо. Дівчина заявила до поліції, але описати зловмисника не змогла.

Наступного дня вранці Сергій знову вийшов «знайомитися з місцевими пам`ятками культури» і забрів на задвірки школи №6. Тут, вирішивши скоротити собі шлях, через кладку до школи поспішали на музичний конкурс двоє дванадцятирічних підлітків. У одного з них в руках був дорогий гаджет. Сергій підійшов ззаду, обійняв обох хлопців за плечі, сказав: а ну, дай глянути, а потім вихопив телефон і почав тікати по вулиці Великій Зарічній (колишня 50 років СРСР). Хлопці здійняли галас, який почув чоловік, що того ранку ремонтував свого уазика прямо на вулиці біля двору. Він побачив молодого чоловіка, який тікає від хлопчаків, здогадався, в чому справа, і перетнув йому шлях, вхопивши за рукав куртки. Молодик почав вириватися, його куртка тріснула від шарпанини, тож він кинув телефон і таки втік. Чоловік зателефонував до поліції і вже незабаром розповів опергрупі прикмети грабіжника, які йому вдалося добре розгледіти.

- Далі співробітники охтирської поліції почали відпрацювання міста. І нам вдалося вийти на адресу квартири, яку винайняла заїжджа парочка. Проте не встигли, бо господар повідомив, що квартирант терміново розрахувався, віддавши 400 гривень (ті самі, що вкрав), і сказав, що вони їдуть з Охтирки. По усіх постах були розіслані оперативні повідомлення з прикметами «гастролерів» і буквально через півгодини  на посту в Климентовому їх виявили в маршрутці, що їхала на Суми. Чоловіка затримали, а жінка з дитиною поїхали далі, вона проходитиме у справі як свідок, – розповів нам начальник Охтирського відділу поліції Руслан КЛАДЬКО. – А ще я прошу через газету висловити велику вдячність тому чоловікові, який зупинив грабіжника, не злякався, що той міг бути озброєним. Щиро поважаю цього чоловіка, адже завдяки йому ми змогли припинити злочинну діяльність рецидивіста, який міг би ще багато натворити біди людям».

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: