СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ

16 марта 2017 | СПОРТ | Нет комментариев | №11 (1094)

ОХТИРСЬКІ РЕКОРДИ З ПАУЕРЛІФТИНГУ

11 березня в Охтирському коледжі СНАУ відбувся Чемпіонат Сумської області з пауерліфтингу. Різнобарвною палітрою емоцій та відчуттів: від ейфорії до невдоволення і розчарування, була наповнена видовищна спортивна подія. Тут було все, що притаманне спортивним турнірам – запекла боротьба супротивників, нові рекорди, високі досягнення та невдачі.

Аби позмагатися за звання найсильнішого до Охтирки з усієї Сумської області приїхало понад 70 спортсменів різного віку.

Першими змагалися наші юніори досвідчений Богдан Кюркчи і дебютант Денис Крощенко. В присіданнях Богдан успішно виконав всі 3 спроби, завершивши першу вправу з особистим рекордом 140 кг. Денис показав чудовий сумарний результат – 490 кг і дебютне 4 місце.

Далі в боротьбу вступили чоловіки. Першими в боротьбу включилися Микола Гурський, Сергій Попільнюх і Семен Пушкаренко. Микола Гурський виступив вдало: він повторив рекорд Охтирки в присіданнях – 110 кг, в жимі лежачи – 80 кг, в становій тязі здобув новий рекорд Охтирки – 150 кг, а сума триборства і ще один рекорд – 340 кг. Вдалий виступ забезпечив Миколі Гурському золото у ваговій категорії до 66 кг.

Сергій Попільнюх в присіданнях послідовно долає 145, 155, 160 кг. В жимі лежачи 1 підхід на 125 кг вдалий. Сергій завершив боротьбу у ваговій категорії до 74 кг на 2 місці з результатом 485 кг, оновивши весь ряд рекордів Охтирки.

Семен Пушкаренко оновив рекорди Охтирки в присіданнях, становій тязі і сумі. Міг би і більше, але золото було пріорітетом, тому вирішили не ризикувати.

В категорії до 105 кг виступало двоє охтирських спортсменів: досвідчений Тарас Федорчак та не менш досвідчений, але ще вчорашній юніор, Максим Гончаренко. У Тараса в скарбничці срібло, рекорд області в присіданнях, рекорд Охтирки в присіданнях і сумі. Це спорт. Тут перемагають не просто сильніші фізично, але й міцніші і ті, чия тактика виявляється вдалішою.

Виснажені фізично і емоційно, але задоволені морально, наші спортсмени достойно представили наше місто на регіональному рівні.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: