СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

16 марта 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №11 (1094)

РОЗПОРЯДНИКИ РОЗКАЖУТЬ, КУДИ ВИТРАТИЛИ ГРОШІ

16 березня 2017 року о 14 годині  в залі засідань виконавчого комітету Охтирської міської ради (вул. Незалежності, 11) відбудеться публічне представлення головними розпорядниками бюджетних коштів інформації про виконання бюджету міста Охтирка за 2016 рік відповідно до показників, бюджетні призначення щодо яких затверджені рішенням міської ради «Про бюджет міста на 2016 рік» (зі змінами). Міська рада запрошує всіх бажаючих взяти участь в обговоренні.

…СМІТТЯ ЗРОСТЕ В ЦІНІ

Керівництво ДП «ВЕРП» знову заявило про намір підвищити тарифи на надання послуг з вивезення та захоронення твердих великогабаритних та ремонтних побутових відходів на полігоні ТПВ.   Основними причинами   збільшення деяких статей витрат підприємство називає збільшення ставок екологічного податку згідно Податкового кодексу України на 12%  та      збільшення мінімальної  заробітної плати  до 3200 грн. , застосування мінімального посадового окладу тарифної ставки робітника 1 розряду у  розмірі не  меншому за   прожитковий мінімум встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року відповідно до змін до Закону України «Про оплату праці», які вступили в дію з початку року.

Запропоновані зміни збільшать вартість послуг у середньому на 6,5%. Інші складові залишаються на рівні діючих тарифів. Останнього разу підвищення тарифу відбулося у серпні минулого року.

ДЕПУТАТИ ПЛАНУЮТЬ ВІДРОДИТИ ГІМНАЗІЮ

Депутати обласної ради Анатолій ТРОНЬ та Юрій МЕЄРОВИЧ подали спільний депутатський запит, яким просять під час внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік врахувати кошти на реконструкцію охтирської гімназії на умовах спів фінансування з міського бюджету Охтирки. Проектно-кошторисна документація вже виготовлена і депутатський корпус запит підтримав.

Нагадаємо, що центральний корпус гімназії – це архітектурна пам`ятка кінця 19 століття, де розміщувалася тоді чоловіча гімназія. Капітальний ремонт приміщення закладу, розпочатий ще у 2008 році, до цього часу не завершений. Наразі пам`ятка у вкрай занедбаному стані і щодалі дужче руйнується. Ще пару холодних сезонів, і центральний корпус буде важко врятувати.

…ШТРАФ ЗА ТРАВУ

Про наслідки спалювання сухостою наголошують у Охтирському відділі Нацполіції. Спалення сухої трави може призвести до пожеж та руйнацій.

За порушення в сфері благоустрою та вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, видалення, утилізації тягнуть за собою накладення штрафів  від 340 до 1360 грн. Для посадових осіб та підприємців – від 850 до 1700 грн.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: