В центрі уваги: Збережемо УБР

16 марта 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА, ВІДЕО ОХТИРКИ | 13 коммент. |

Раніше ми інформували на сторінках газети, що ПАТ “Укрнафта” звернулася до НАК “Нафтогаз України” з пропозицією щодо винесення на розгляд Наглядової ради питань, пов`язаних з перейменуванням Прилуцького УБР на “Укрнафта буріння”, а значить і зміною підпорядкованості Прикарпатського і Охтирського УБР з наступною їх ЛІКВІДАЦІЄЮ”. Тобто Охтирське і Прикарпатське УБР потрапляють під одну нещадну гребінку під завуальованою назвою “реорганізація”, яка на ділі є не чим іншим, як масовим скороченням кваліфікованих робітників нафтової галузі. Ось такі сумні реалії.

Саме задля того, аби не допустити реорганізації трьох структурних підрозділів УБР в одне з центром в Прилуках та збереження робочих місць, 14, 15 та 16 березня працівники Охтирського управління бурових робіт збиралися на ганку адмінприміщення, аби висловити свою незгоду з діями керівництва ПАТ «Укрнафти».

Під будівлею Охтирського УБР з 12:00 до 13:00 години в обідню перерву ось уже третій день поспіль  відбувається мирна попереджувальна акція первинної профспілкової організації, метою якої є висловлення протесту проти ліквідації Охтирського і Прикарпатського УБР, що призведе до масового вивільнення працівників нафтової галузі.

16 березня була прийнята Резолюція учасників акції протесту «НІ! – розвалу, звільненням, беззаконням в ПАТ «Укрнафта», ТАК! – відродженню українського нафтогазовидобутку!» ( з текстом якої Ви можете ознайомитися нижче) до правління ПАТ «Укрнафта», Наглядової ради ПАТ «Укрнафта» та органів місцевої влади та самоврядування з проханням активізувати роботу по збереженню структурних одиниць ПАТ «Укрнафти», в тому числі Охтирського УБР.

Нагадаємо, що саме сьогодні повинно відбутися засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта», на якому й буде вирішуватися подальша доля буровиків.

 Комментарии (13)

 

 1. Петро пишет:

  мітингуй не мітингуй все одно получим х…

 2. Пионер пишет:

  Нiчого не капець.Не треба тут сепарських вкидiв.Охт.Нар.Республiки не буде i не мрiйте. Наша земля родюча та щедра.Ми будемо годувати пов-свiту цукром, соняшником та кукурудзяним силосом.Треба трошки затягти паски та потерпiти.I все буде.А НГВУ-УБР смерть прийшла.Слава Нацiї.Смерть ворогам прогресу

 3. Кошка пишет:

  Бредовые идеи по реорганизации создаются в Киеве, а поддерживаются руководителями НГДУ., потому -что им здесь не жить. Закрытие этих предприятий-это медленная смерть города и района – кто будет делать отчисления в бюджет? Почему мэр не присоеденяется к акции? Где депутаты?

 4. Певний, позитивний результат цього протистояння вже є. Наглядова рада відклала рішення по реструктуризації УБР. Так тримати. Слава Україні!!!

 5. Петро пишет:

  Без УБР та НГДУ Охтиркі буде капець. І зараз робочих місць не всім вистачає, а що буде, коли толпи колишніх нафтовиків почнуть штурмувать центр зайнятості. Куди ми котимосяі до чого докотимося з такими брєдовими ідеями по реоганізації нафтової галузі?????

 6. Невдоволений пишет:

  Дякую, що змінили зміст статті.

 7. Пионер пишет:

  УБР -НГВУ край важливо лiквiдувати.Досить плюндрувати квiтучу землю Охтирщини.

 8. бурильщик пишет:

  Это ж хорошо, что нефтяники едины и не важно ты живешь на западной Украине,а буришь ахтырскую землю или наоборот, никто не хочет терять рабочее место и зарплату. Напомнили за себя, поддержали коллег – это хорошо, главное что бы нас услышали руководители укрнефти

 9. учасник акції пишет:

  Працівники Охтирського УБР з підтримкою працівників НГВУ вже третій день проводять акцію за збереження в Охтирці місто- та бюджетоутворюючих підприємств. За три дні ніхто з місцевої, районної ради не прибули до учасників акції з підтримкою. От і подумайте, охтирчани, як представники влади підтримують працівників міста і думають про його розвиток.

 10. Жена нефтяника пишет:

  Посмотрела видео, вроде все правильно на сайте написано. Судьбы Прикарпатского и Ахтырского УБР неразрывно связаны между собой. Что не понятного: прикроют Прикарпатье и наши пойдут вслед за ними.

 11. Невдоволений пишет:

  Працівники Охтирського УБР виходять на акцію громадського протесту не проти ліквідації Прикарпатського УБР, а проти ліквідації Охтирського УБР!!!

 12. Пионер пишет:

  Де справжня декомунiзацiя?Чому ще працюють отi совковi потвори НГВУ та УБР тощо ? Чому не люстрованi “начальнички”? До яких пiр люд буде на собi волочити iржавi вериги совка?
  Треба пустити НГВУ-убр в небуття вслiд за “промсвяззю”

 13. прохожий пишет:

  Ага,митингуйте,сейчас все сбегутся и послушают..

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: