НОВИНИ

23 марта 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №12 (1095)

ОХТИРКА ШУКАЛА ТАЛАНТИ

Відділ молоді та спорту спільно з відділами освіти, культури і туризму на минулому тижні  провів ІІ фінальний тур міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Алло, ми шукаємо таланти». Впродовж трьох днів учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, студенти ДНЗ «Охтирський центр ПТО» та Охтирського коледжу СНАУ – віком від 6 до 21 року – змагалися у таких жанрах: інструментальний, цирковий, театральний, хореографічний та вокальний. Всього у конкурсі взяв участь  251 учасник, представлено 91 номер, із них: 8 інструментальних, 4 циркових, 16 театральних, 16 хореографічних колективів та 3 хореографічних соло, 17 вокальних колективів та 27 солістів-вокалістів. Цікавими були фокуси від Михайла Самонова, акробатичні номери від Віти Берези, Юлії Порохні та Єлизавети Плащової, гуморески  від Дмитра Кириченка, Ксенії Зінченко та Анни Івах, гра на саксофоні Ніни Убоженко, гра на кларнеті Євгенія Войченка, вокальні номери від Забара Булдиженка, Христини Акименко, Софії Кущенко, Анастасії Вітренко та багатьох інших. Гала-концерт та нагородження переможців конкурсу відбудеться на початку квітня 2017 року.

ОБЛАСНІ ЧИНОВНИКИ ТЕЖ

ЖИВУТЬ ЗА НАШІ ПОДАТКИ

У минулому році за рахунок загального фонду держбюджету на зарплату з нарахуваннями працівникам обласної влади було витрачено 138 мільйонів гривень. Середня зарплата працівника місцевих органів виконавчої влади склала 4100 грн. в місяць (у 2015 році – 2466 грн.). по спеціальному фонду на зарплату з нарахуваннями витрачено 9,6 млн.грн. На оплату компослуг і енергоносіїв витрачено 7,7 млн. грн. капітальні видатки склали 9,3 млн.грн. Ще 8,4 млн.грн. використано на оплату послуг транспорту, зв’язку, охорони приміщень, системи оповіщення, на придбання предметів, матеріалів, обладнання, паперу, канцтоварів, витрати на відрядження. Штатна чисельність працівників місцевих держадміністрацій області – 2 306, 5 одиниці, з них у обласній ланці, яка утримується за рахунок коштів загального фонду держбюджету – 537 одиниць, у тому числі апарат ОДА 85 одиниць, за рахунок коштів спецфонду – 11 одиниць (управління капітального будівництва). До складу ОДА входить апарат і 19 структурних підрозділів, крім того, в області18 районних держадміністрацій з їх управліннями і відділами.

ОДА ДАСТЬ ГРОШІ НА ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК

Уже традиційно частину коштів обласного бюджету планується розподілити між містами, районами та ОТГ області у вигляді субвенції. Проте у поточному році буде запроваджено новий механізм розподілу, а саме: 50% від загальної суми коштів буде розподілено пропорційно кількості дітей шкільного віку, які проживають на відповідних територіях, решту 50% – в залежності від виділених місцевими бюджетами коштів для придбання послуг з оздоровлення та відпочинку у таборах області та України», – розповіла т.в.о. начальника управління молоді та спорту ОДА Ольга Резніченко.

Особлива увага у 2017 році буде приділена оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій. На особливому контролі знаходиться організація оздоровлення та відпочинку дітей, один з батьків яких загинув в АТО чи має статус учасника бойових дій в зоні АТО.

Крім того, управління молоді та спорту облдержадміністрації планує  продовжити практику оздоровлення дітей, батьки яких загинули в АТО, віком до 7 років разом з батьками, а також від 7 до 17 років, протягом 2017 року за межами області на узбережжі моря, – повідомляється на сайті Сумської ОДА.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: