СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

23 марта 2017 | НОВИНИ | 2 коммент. | №12 (1095)

…ГОТУЙТЕСЯ РАНІШЕ ПРОКИДАТИСЯ

В 2017 році перехід на літній час відбудеться у ніч з 25-го на 26-те березня. Стрілки годинника потрібно буде перевести на годину вперед о 3:00 ранку. Це означає, що вставати і лягати спати з цього моменту доведеться на годину раніше. Щоб переведення годинників в Україні на літній час 2017 не спричинив проблеми зі здоров’ям, старайся поступово перейти на новий режим дня, щоб встигнути підготуватися. Проводьте більше часу на свіжому повітрі, намагайтеся здійснювати піші прогулянки щодня. Лягайте спати трохи раніше звичного. Стежте за раціоном харчування. Відмовтеся від жирної та важкої їжі, віддавайте перевагу свіжим продуктам і здоровому харчуванню, вживайте більше фруктів, овочів і вітамінів. Оптимізуйте свої навантаження. Не варто перенапружуватися і брати додаткову роботу. Проводьте більше часу з сім’єю і друзями, рушайте в улюблені місця, займайтеся спортом і хобі.

…МЕР СКЛИКАЄ СЕСІЮ

23 березня 2017 року в залі засідань міської ради відбудеться чергове пленарне засідання 29 сесії Охтирської міської ради. Депутати затвердять нові статути комунальних закладів лікарні та центру надання первинної медичної допомоги, заслухають хід виконання програми зайнятості населення, оцінять роботу директора КП «Благоустрій» Анатолія БАСОВА щодо виконання статутних завдань, затвердять список присяжних Охтирського міськрайонного суду.

На цьому тижні відбудуться також сесії Пологівської та Комишанської сільських рад.

ЗАТРАТИ НА СТЕНТУВАННЯ ПОВЕРНУТЬ

Жителям Сумщини відшкодовуватимуть кошти на проведення первинного стентування при гострому коронарному синдромі. Компенсація надаватиметься за рахунок коштів обласного бюджету громадянам, яким проведено зазначені процедури, в розмірі 80% фактичної вартості наданих послуг, але не більше 40 тисяч гривень. Цьогоріч на вказані цілі виділено 2 млн. гривень. Задля отримання компенсації заявник має звернутися до Департаменту соціального захисту населення ОДА з відповідною заявою.

…ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЕСНЯНИЙ ПРИЗОВ

На підставі Закону України та наказу  військового комісара Охтирського ОМВК  проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань України. На строкову військову службу призиваються громадяни України чоловічої статті,  придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27 річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.  Громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, виплачується допомога в розмірі двох мінімальних заробітних плат. Термін проходження військової служби в армії України для призовників без вищої освіти – 18 місяців, зі ступенем спеціаліста або магістра – 12 місяців.  Громадяни, які призвані на строкову службу, з зону АТО не направляються,  вони виконують свої функціональні обов’язки в місцях дислокації військових частин на мирній території. У відповідності до статті 335 КК України, ухилення від призову на строкову службу карається позбавленням волі на строк  до 3 років.

 

 Комментарии (2)

 

  1. 444 пишет:

    раньше переводили в целях экономии света.а сейчас они на энергии накручивают в 5 раз.Зачем экономить теперь?

  2. Петро пишет:

    А я думав, що переведення стрілок годинника відмінили? На тобі, знову вздумалося їм людей на зомбі перетворювати. Наверно й 8 марта вернуть на наступий рік

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: