БУРОВИКИ НА ГРАНІ

24 марта 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 6 коммент. | №12 (1095)

ХМАРИ НАВКОЛО ОХТИРСЬКОГО УБР ПРОДОВЖУЮТЬ ЗГУЩУВАТИСЯ І НЕЗАБАРОМ МОЖЕ ПІТИ НЕЩАДНИЙ ДОЩ МАСОВИХ СКОРОЧЕНЬ

В № 5 від 1 лютого 2017 р. в матеріалі під назвою «Бурильник? З трудовою – на вихід!» ми інформували про те, що ПАТ “Укрнафта” звернулася до НАК “Нафтогаз України” з пропозицією щодо винесення на розгляд Наглядової ради питань, пов`язаних з перейменуванням Прилуцького УБР на “Укрнафта буріння”, а значить і зміною підпорядкованості Прикарпатського і Охтирського УБР з наступною їх ЛІКВІДАЦІЄЮ”. Тобто Охтирське і Прикарпатське УБР потрапляють під одну нещадну гребінку під завуальованою назвою “реорганізація”, яка на ділі є не чим іншим, як масовим скороченням кваліфікованих робітників нафтової галузі.

Другий тиждень охтирські нафтовики
виходять на поріг адмінбудівлі ОУБР

Саме задля того, аби не допустити реорганізації трьох структурних підрозділів УБР в одне з центром в Прилуках, з 14 березня працівники Охтирського УБР щодня, окрім вихідних, збираються на ганку адмінприміщення з 12.00 до 13.00, аби висловити свою незгоду з діями керівництва ПАТ «Укрнафти», пов’язаного з ліквідацією Охтирського УБР, що призведе до масового вивільнення працівників нафтової галузі. Емоції та переживання почали аж зашкалювати, коли до управління прийшов наказ, який зобов’язує керівництво Охтирського УБР передати весь наявний автомобільний транспорт в Цех технологічного транспорту НГВУ «Охтирка-нафтогаз».

16 березня на мирному зібранні була прийнята Резолюція учасників акції протесту «НІ! – розвалу, звільненням, беззаконням в ПАТ «Укрнафта», ТАК! – відродженню українського нафтогазовидобутку!» до правління ПАТ «Укрнафта», Наглядової ради ПАТ «Укрнафта» та органів місцевої влади та самоврядування з проханням активізувати роботу по збереженню структурних одиниць ПАТ «Укрнафти», в тому числі Охтирського УБР.

На минулому тижні відбулося засідання Наглядової ради ПАТ «Укрнафта», члени якої прийняли до відома інформацію про фінансовий стан компанії і проголосувала за пропозицію Правління щодо ліквідації трьох невиробничих підрозділів в рамках внутрішньої реорганізації ПАТ «Укрнафта». Передбачається, що питання реорганізації бурових підрозділів буде розглядатися після додаткових консультацій, – йдеться на офіційному сайті ПАТ «Укрнафта».

Минулий тиждень ознаменувався також і зустріччю Марка Роллінса з парламентарями, на якій очільник «Укрнафти» зазначив, що проблеми, які нависли над компанією, вже найближчим часом можуть призвести до зменшення видобутку та повної зупинки підприємства, скорочення робочих місць та втрати податкових надходжень. Менеджмент компанії запропонував шляхи подолання цих проблем і розраховує на розуміння та конструктивну підтримку з боку ВРУ, – зазначив Марк Роллінс.

Працівники Охтирського УБР продовжують мирну акцію й на цьому тижні, жертвуючи обідньою перервою. 20 березня учасники мирного протесту прийняли резолюцію, у якій охтирські нафтовики звертаються до профкомітетів всіх структурних одиниць ПАТ «Укрнафта» з проханням підтримати буровиків, вийшовши на місцях 22 березня з 12:00 до 13:00 години, – повідомив голова профкому ОУБР Олександр Скринник. – Також нафтовики планують відвідати пленарне засідання 29 сесії Охтирської міськради, яке відбудеться 23 березня.

Олена Кириченко

 

 Комментарии (6)

 

 1. 72 пишет:

  СБУ сообщить сдесь агенты кремля

 2. Пионер пишет:

  в коментах “сьепари”?:)Не роздiляють здобутки та звитягу?Яка ж прикра новина про той майдан.Ну хто б мiг подумати?

 3. Людмила пишет:

  Ну що, вибрали владу??? Домайданувалися?
  Спочатку – “Кучму геть!” Пам’ятаєте яка була зарплата?
  Потім Ющенко…
  Потім Янукович став поганим і нам розповідали, що його команда корупціонери. Яка була зарплата? Який рівень життя? Пам’ятаєте?
  Нарешті після майдану вибрали чесну, дуже розумну команду. Яка зарплата? Скільки залишається в кармані після сплати комунальних послуг і закупку харчів?

  Шо робити людині, яка все життя пропрацювала в нафтовиків? Де працювати коли до пенсії залишилося 5-6 років? Як тепер платити за газ, воду, електроенергію? Що робити, коли на руках повідомлення про звільнення? З 1 травня на біржу…….

 4. Наталья пишет:

  Что сказать, Вы просто не слышали высказывание нефтяников.
  Одним словом, все уже хотят возвращения в прошлое. Даже из числа нефтяников, кто был на майдане, высказался на митинге: – “Это было всё зря”.
  Такая Европа нам уже не нужна.

 5. 444 пишет:

  Сейчас такиеролинсы по всех предприятиях Украины.Всё реорганизуют,сокращают рабочих.Сволочи одним словом,а государство их прикрывает.

 6. Пионер пишет:

  Скоро копати город або рiзати курку теж будемо кликати маркiв роллiнсiв.Самi вже нездатнi

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: