КВІТНЕ СМІТТЯ

27 марта 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 2 коммент. | №12 (1095)

Кореспондент газети “Роксолана” пройшовся вулицями міста та легко знайшов місця, куди охтирчани звалюють мотлох.

SOS! ТОНЕМО В СМІТТІ!

Кожен куточок Охтирщини захаращений сміттям вщент. Лісові галявини, поля, занедбані будівлі більше нагадують суцільний сміттєвий полігон. Інколи за сміттям й перших весняних паростків не видно. Сонячно-жовті калюжниця та мати-й мачуха змушені долати сміттєві перепони, аби підняти свої квітучі голівоньки над мотлохом.

ЦИФРИ:

4300 приватних господарств заключило договори на вивезення твердих побутових відходів за словами директора ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад» Генадія Зюзі станом на 1 лютого. Це майже 50 відсотків від загальної кількості домогосподарств міста.

60 приписів складено начальником інспекції з благоустрою Олександром Васильченко з приводу недотримання правил благоустрою міста.

Відразу видно – господарі заключили договір на вивезення сміття: пакети з відходами цивілізовано чекають на сміттєвоз

В минулому номері наш фоторепортаж на 20 сторінці «Невже тут вчилися діти?» примусив задуматися небайдужих містян над проблемою захаращення території та приміщення колишньої школи № 7. Навідавшись туди ще раз, нашому здивуванню не було меж: купи сміття понад тротуаром з боку вулиць Шевченка та Перемоги зникли, а на деревах та будівлі школи висять таблички з надписами: «Будь ласка, сміття на території школи не викидати!Територія школи охороняється випускниками 2011 року!». Ми розшукали ініціатора толоки. Ним виявився підприємець Влад Мітченко. Чоловік підключив до доброї справи депутатів, комунальників та випускників школи. Тому 18 березня активісти разом зі співробітниками КП «Благоустрій» позгрібали сміттєві купи та вивезли їх на сміттєвозі. До ідеальної чистоти ще далеко, але позитивні зрушення є.

Влад Мітченко

Учасники толоки порозвішували на
території колишньої школи №7 таблички
з проханням не не плутати занедбану
територію з полігоном

Шановні містяни, не забувайте просту істину: «Чисто не там де постійно прибирають, а там – де не смітять». І задумайтеся над заключенням договорів на вивезення ТПВ. Для приватного сектору така послуга обійдеться в 13,30 грн. з однієї особи в місяць.

Мкрн. Дачний, поряд з військовою частиною

Берег річки Охтирка поблизу
Охтирського суду

Провулок Штагера, 3

Вулиця Батюка 6А

Річка Охтирка по вул.
Батюка в районі
Центру зайнятості

Вулиця Батюка
неподалік РБК

Вулиця Шевченка
біля моста

Залізничний переїзд
по вул. Київській

Вулиця Паркова

 

 Комментарии (2)

 

  1. Роксолана пишет:

    Так, дійсно, ФОП “ЛІМІК” конкурс виграв, але договір оренди так і не заключив. Про це ми інформували читачів № 11 від 15 березня.

  2. Сергей пишет:

    в прошлом году часное предприятие ПП Лен выиграло конкурс на аренду помещений и земли бывшей 7 школы, так почему у предпринемателя не спросить когда он наведет порядок на арендованой территории

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: