ЧИ ЗАДОВОЛЯТЬ ДЕПУТАТИ МРІЇ СВОЇХ ВИБОРЦІВ?

30 марта 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №13 (1096)

На сесії міської ради затверджено перелік об’єктів, які фінансуватимуться у цьому році за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на виконання депутатських повноважень за пропозиціями виборців і власних ініціатив депутатів. Загальний обсяг виконання – 1474 тис. грн., а всього у розпорядженні кожного депутата на цей рік виявилася сума у 67 тис. грн. На момент проведення сесії 12 депутатів не визначилися, куди вони витратять виділені гроші.

Придбання та встановлення обладнання для дитячих майданчиків запланували по вул. Парковій, 38, по вул. Індустріальній навпроти будинків 67 та 69, та по вул. Київській, 34, в окрузі №10. Передбачено придбання та встановлення обладнання для спортивних майданчиків в районі вул. Снайпера №5-№48 та по вул. Незалежності, 20. Заплановано капітальний ремонт системи водогону по пров. Шевченка, Достоєвського протяжністю 300 м. По 67 тис. грн. буде використано на капітальний ремонт даху житлових будинків з виготовленням проектно-кошторисної документації по пров. Дачний, 1, 4 та Армійська, 76а, на капітальний ремонт даху житлового будинку по вул. Київська, 96, на капремонт даху будинку по вул. Павлова, 6, на капремонт даху по пров. Коцюбинського, 2а та 1б.

Буде зроблено капремонт системи водовідведення біля будинків №3,5,7,9 по вул. Полтавській шляхом під`єднання до існуючої дренажної мережі. Заплановано роботи по ремонту під’їзних шляхів до будинків по вул. Батюка №2 і №9, поточний ремонт вулично-дорожньої мережі (підсипка проїжджої частини) по пров. Шовковичному. Один з депутатів побажав встановити за виділені гроші лавочки біля будинків по вул. Широкій, 9а, та 9б, вул. Шевченка, 2 та вул. Батюка, 9. Направлятимуться депутатські кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капремонту дороги по вул. Береста. Крім того, заплановано влаштування віконних рам у спортивній залі школи №1, реконструкція системи опалення в школі №2, проведення поточного ремонту медичного кабінету, придбання для нього холодильника та заміна віконних блоків в коридорі третього поверху школи №6. Серед депутатів, які подали заявки на фінансування об’єктів, є такі, хто не повністю розпорядився всією сумою. 8 тис. грн. буде витрачено на освітлення хокейної коробки по пров. Лісному,3; 30 тис. грн. передбачено на капремонт даху будинку по пров. Штагера, 2; 33,5 тис. грн. – на капремонт каналізаційної системи в підвалах житлового будинку по. вул. Паркова, 1; 49 тис. грн. піде на придбання обладнання для фізіотерапевтичного кабінету педіатричного відділення ЦРЛ; 47 тис. грн. – на придбання та встановлення тренажерного майданчика вуличного типу на території школи №5.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: