НОВИНИ

30 марта 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №13 (1096)

СПОРТШКОЛА: З КОНЮШНІ У ХОРОМИ

Як повідомив на брифінгу явилася реальна можливість перевести спортшколу з приміщення, яке колись використовувалося під конюшню, у нове, зручне і солідне. Під час зустрічі в Києві з очільницею Держказначейства України Тетяною СЛЮЗ, було досягнуто домовленості про обмін нерухомістю. Держказначейство в Охтирці займає двоповерхове приміщення колишнього банку «Україна» по вул. Київській, яке завелике для даної установи. Більш підходить приміщення колишньої ДАІ на площі Успенській. Якщо місто погодиться взяти на себе витрати по його ремонту, то держказначейство віддасть своє для спорт школи. «У цьому приміщенні просторо, є можливість облаштувати зали для занять різними видами спорту, роздягальні, душові, кімнати для тренерів, комори для інвентарю і навіть велике підвальне приміщення пристосувати для занять, скажімо, силовими видами спорту. Навіть якщо ми затратимо з бюджету 1 мільйон на ремонт приміщення ДАІ, то за цю суму ми не побудуємо нову спорт школу. Я переконаний, що це буде реально вже у цьому році», – повідомив міський голова.

«ДАМБУ» ЗАРИБЛЕНО

Нарешті завершилося трирічне протистояння охтирських рибалок-любителів з колишнім орендарем Дамби Віталієм Ольшанським, після вибриків якого у вигляді зливання води із водойми, рибу було знову запущено.

Коли апетит підприємця В. Ольшанського збільшився до справляння плати більше 100 гривень за право порибалити, терпець у рибалок увірвався. Люди почали організовуватися і разом доводити на міському, районному та обласному рівнях свою правоту. З ерою хазяйнування орендаря покінчено і Дамба знову стала надбанням громади.

Нещодавно завдяки членам товариства рибалок-любителів народний ставок було зариблено. «Хоч і коштує мальок недешево: від 70 до 150 грн. за кг, проте завдяки добровільним внескам рибалок вдалося назбирати 55 тис. грн., – розповів заступник голови товариства рибалок-любителів Григорій Бурденюк. – На зібрані кошти було закуплено 1600 кг риби: короп, білий амур, товстолоб, сом та червоний декоративний карась, які відтепер звикають до нового середовища існування. В планах запустити не менше трьох тон живої риби. Також в перспективі організувати підгодівлю риби, облаштування берегів Дамби та забезпечення охорони водойми, – проінформував Григорій Бурденюк».

СТАРАННЯ ЗУБКА ВИСОКО ОЦІНИЛИ

Оголошені імена лауреатів Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016». Всього їх по три благодійники у 21-й конкурсній номінації та ім’я переможця у 22-й спеціальній номінації – «Народний благодійник». До трійки лауреатів у номінації «Благодійність малого бізнесу» з проектом «Здоров’я дитини – понад усе!» включено Приватне сільськогосподарське підприємство «Комишанське» (Охтирський район), яке очолює депутат Сумської обласної ради кількох скликань Володимир Зубко. Переможці будуть оголошені 29 березня на церемонії нагородження.

282 КМ ДОРІГ СУМЩИНИ-В ЯМАХ

На території Сумщини завершилось позапланове обстеження вулично- дорожньої мережі, яке провели співробітники поліції разом з представниками дорожньо-комунальних організацій. Під час обстеження перевірено 919 км доріг державного значення. При цьому виявлено282 км ділянок доріг, які уражені вибоїнами загальною площею10546 квадратних метрів. У зв’язку з цим складені акти, посадовим особам шляхових і комунальних організацій вручено 49 обов`язкових до виконання приписів Нацполіції, а 6 посадових осіб притягнені до відповідальності за виявлені недоліки.

ПРЕЗИДЕНТ РОЗПОРЯДИВСЯ ПЕРЕВІРИТИ ОДА РАЗОМ З РДА

Як працює адміністрація Сумщини та чи виконує усі завдання Президента України, перевірятимуть цього року. Відповідне розпорядження підписав очільник держави, повідомляє офіційний сайт. Окрім Сумщини перевірятимуть ще 5 областей: Волинську, Івано-Франківську, Одеську, Рівненську та Черкаську. Не обійдуть і районні адміністрації у цих регіонах.

За розпорядженням очільника держави, особливу увагу приділятимуть вивченню діяльності щодо виконання на цих територіях актів і доручень Президента України. Перевірятимуть і те, як взаємодіють з територіальними органами центральні органи виконавчої влади. Відповідальним за цей процес призначили главу Адміністрації Президента України.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: