ОХТИРКА – МІСТО ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ

30 марта 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

«ОБМІН ДОСВІДОМ – ШЛЯХ ДО ВЗАЄМОЗБАГАЧЕННЯ». Під таким гаслом в  Охтирської гімназії Охтирської міської ради Сумської області 27 березня 2017 року відбулася Перша регіональна (не)конференція «Міні-EdCamp у коробці». EdCamp Ukraine – це унікальна платформа для професійного зростання вчительства України. Це (не)конференція для шкільних педагогів, яка має новий формат дискусійного заходу, у якому учасниці й учасники самі визначають хід його роботи. EdCamp Ukraine  допомагає розвитку незалежного та сталого педагогічного співтовариства, котре  об’єднує  кращих агентів змін у системі національної освіти.

EdCamp вперше проведено у 2010 році захопленими едукаторами з Філадельфії. 550 подій об’єднали 25000 вчителів і різних стейкхолдерів навчального процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці та вирішення спільних завдань.

Громадська організація «ЕдКемп Україна» ініціювала проведення першої дводенної національної (не)конференції для 200 учасників/-ць у червні 2015 року за менторської підтримки The EdCamp Foundation (www.edcamp.org) та вражаючого списку партнерських організацій. На сьогодні Україна є найактивнішим представництвом формату EdCamp за межами США.

За рік існування відбулися Перша та Друга національні освітні події у Харкові, одинадцять регіональних (не)конференцій у 2015-2016 навчальному році та 24 міні-EdCamp`и, які проходять  хвилею від Львова до Костянтинівки  у 2016-2017 н.р. (www.edcamp.org.ua).

У 2016-2017 навчальному році серед 63 освітніх закладів України, котрі подали заявки на проведення такого заходу, конкурсним журі було обрано 24 міні EdCamp – 11 за офіційною програмою та 13 за афілійованою.

Наша гімназія потрапила до числа перших 11 закладів і отримала грант на проведення цього заходу. Кошти були використані на оплату проїзду, проживання (за потребою) спікерів та харчування всіх учасників, а також виготовлення друкованої інформаційно-методичної продукції.

Координатори форуму -  директор гімназії  Шейко  Н.В. та учитель англійської мови Мироняк О.В. реалізували надзвичайно яскраву та ефективну інноваційну платформу методичної роботи для понад 100 учасників та учасниць із понад 5 областей, 4 районів, 9 міст України. Серед присутніх – 12 експертів із Києва, Полтави, Харкова, Сум, 15 менеджерів освіти, 12 директорів шкіл, педагогів, чий середній вік складав 43 роки, а загальний  стаж – 1713 років педагогічної діяльності. Проведення Громадською організацію «ЕдКемп Україна» та Продюсерами освіти ПаЕль разом із партнерами: Відділом преси, освіти і культури Посольства США в Україні, ініціативою Всесвітнього економічного форуму GlobalShapers, Microsoft, Сommunity, Представництвом Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Громадською радою при Міністерстві освіти і науки України, Благодійним Фондом Порошенка, DESPRO, видавництвом «Ранок»   таких конференцій включено в План роботи Міністерства освіти і науки України на 2017 рік. Охтирка стає містом педагогічних традицій та освітніх інновацій. Кращі  агенти змін у системі національної освіти об’єдналися для обміну власним досвідом, а педагогічний колектив Охтирської гімназії  будував із цих агентів спільноту відповідального вчительства! Гості були надзвичайно вражені високим рівнем підготовки такого складного заходу. Як результат  координатори форуму- директор гімназії  Шейко  Н.В. та учитель англійської мови Мироняк О.В. представлятимуть учительство Сумщини на Третій національній освітній  конференції  міні-EdCamp Україна  у Харкові в квітні місяці.

Заступник директора з науково-методичної роботи  Охтирської гімназії Романюк О.М.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: