СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

30 марта 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | № 13 (1096)

… ДО МІНІМАЛКИ НЕ ДОТЯГУЄ 6 ТИСЯЧ ПІДПРИЄМСТВ

До податкових інспекцій Сумщини в січні 2017 року подано 13,5 тисяч звітів з єдиного внеску. Згідно проведеного аналізу поданої звітності фахівці фіскальної служби встановили, що майже 6 тисяч суб’єктів господарювання нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам за січень 2017 року менше 3200 грн. Це 2719 юридичних осіб (42,6 відс. від загальної кількості звітуючих юридичних осіб) та 3206 фізичних осіб-підприємців (44,6 % від загальної кількості звітуючих фізичних осіб).

За результатами спільних дій органів ДФС та органів місцевої влади, після індивідуальної роботи з керівниками підприємств 116 підприємств підвищили рівень заробітної плати і до бюджету додатково надійшло 4,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 5,3 млн. грн. ЄСВ.

Крім того, протягом січня-лютого 2017 року проведені співбесіди 215 підприємцями, за результатами яких 204 ФОП підвищили рівень заробітної плати, до бюджету додатково надійшло 227,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 264,6 тис. грн. ЄСВ.

… УВАГА ОБЛРАДИ ДО ВИДОБУВНИХ РЕГІОНІВ

За повідомленням прес-центру обласної ради, 27 березня відбулося засідання круглого столу на тему: «Ініціатива прозорості видобувних галузей – шлях до ефективного управління ресурсами». На порядку денному розглядалися питання щодо сучасного стану впровадження ініціативи прозорості, її значення для влади і громади та використання коштів місцевого бюджету у видобувних регіонах.

… БІЛЬША ПОЛОВИНА АТОВЦІВ РАЙОНУ МАЙЖЕ ОТРИМАЛА ЗЕМЛЮ

Про забезпечення земельними ділянками учасників АТО та членів їх сімей доповідав на апаратній нараді у райдержадміністрації начальник відділу в районі ГУ Держгеокадастру у Сумській області Микола Арєхов, який зазначив: «До Головного Управління Держгеокадастру у Сумській області надійшло 218 заяв на отримання земельних ділянок, 130 учасників бойових дій, а також 2 сім’ї загиблих учасників АТО отримали дозволи на розробку землевпорядної документації. Микола Миколайович запевнив, що і надалі буде проводитися робота щодо всебічної консультації та допомоги військовослужбовцям та родичам загиблих в антитерористичній операції у разі їх звернення з приводу оформлення права власності на земельні ділянки.

… МІСТО ЗАРОБЛЯЄ НА ДЕПОЗИТАХ

Прийнято рішення про розміщення у 2017 році вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у «Приватбанку», який виграв відповідний конкурс, у якому брали участь чотири пропозиції.

Мова йде про розміщення 15 мільйонів тимчасово вільних на поточний момент коштів під 16,3%, терміном до 20 грудня з правом поповнення або зняття коштів.

… КОЛИШНЬОМУ БУДИНКУ ПІОНЕРІВ ДАЛИ ТРОХИ ГРОШЕЙ

У жовтні минулого року ми писали про стурбованість громади станом приміщення – пам’ятки місцевої архітектури 19 століття, де до революції мешкав охтирський міський голова Іван Милославський, потім був будинок піонерів, а за часів незалежності – дитячо-юнацький центр, міський центр позашкільної освіти – Мала академія наук по вул. Парковій,36. Ще досить добротна споруда у центрі міста потребувала капітального ремонту, в зв’язку з чим було проведено переселення гуртків у інші навчальні заклади. Але час минає, і приміщення занепадає ще дужче. Нещодавно з`явилася надія на покращення ситуації. Депутати міськради прийняли рішення внести у Програму економічного і соціального розвитку доповнення саме з приводу цього об’єкта. Виділено 30 тис. грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на його капітальний ремонт. А коли буде проект – тоді і роботи можуть розпочинатися.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: