Депутати для дітей: З’явився новий дитячий майданчик

2 апреля 2017 | ЖИТТЯ МІСТА | 3 коммент. | №13 (1096)

Не рідкість, коли депутати, отримавши з бюджету кошти на виконання депутатських повноважень, використовують їх на покращення матеріальної бази освітянських закладів чи організацію дитячого дозвілля.

Депутат Сумської обласної ради Ігор Науменко отримав 200 тис. грн. з обласного бюджету на виконання депутатських повноважень: 160 тис. грн. пішло на район (проведені ремонтні роботи та з’явилася вивіска «Я ? БІБЛІОТЕКУ» в районній бібліотеці та автобусні зупинки в районі), 40 тис. грн. – на будівництво дитячого майданчика по пров. Правдинський, 15 та Дніпропетровський, 10. Ідея появи гірки, гойдалки, пісочниці та каруселі саме в цьому районі належить депутату міськради Миколі Данилюку. Подальше оснащення місця відпочинку буде продовжено на толоці: мешканці багатоповерхівок повкопують та пофарбують колеса, аби відділити майданчик від дороги, якою постійно снують автівки.

 Комментарии (3)

 

 1. Гарант пишет:

  Дитячий майданчик – це ж круто.

  Круто? Среди собачьего дерьма и ям во дворе? За наши с вами деньги депутат “творит” идеи и заказывает статьи в газетах – круто?

 2. Рута пишет:

  Не розумію сарказму. Дитячий майданчик – це ж круто.

 3. Гарант пишет:

  Как он додумался до такой идеи??? Невероятно! Ай молодец! Никто раньше не догадывался пиариться на детских качелях! Пусть патент получит на свою идею )))

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: