ОГОЛЕНА КРАСА

2 апреля 2017 | КУЛЬТУРА | 7 коммент. | №13 (1096)

На минулому тижні в Охтирському міському краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Краса без фотошопу». У виставковій залі представлені живописні та графічні твори молодої талановитої художниці, сумчанки Олени Бояровської.

Роботи об’єднані, передусім, жанром – оголена натура, ню та одним словом «Жінка». Жінка завжди була натхненням для митців, поетів, музикантів і ще з давніх давен її малюють, ліплять з глини, різьблять з каменю, металу та оспівують у віршах і піснях. Для одних митців оголене тіло допомагає виразити ідею, інші прагнуть шокувати глядача. Є і треті, котрі через гармонію прекрасного тіла пізнають глибинні істини, таємниці життя. До третьої категорії належить і Олена Бояровська.

«Образ оголеної жінки зараз можна зустріти усюди – від реклами до популярних кліпів. Відвертість таких зображень знецінилася, стала лише «гачком» для привертання уваги, звичним фоном для більш важливої інформації. Де в цій стандартизованій ляльці душа, особистість, характер? Чи потрібні такі стандарти? Адже краса, справжня, вроджена, саме в різноманітності, індивідуальності. Не можливо любити жінку і при цьому підганяти її під стереотипні поняття краси. Моя виставка зібрана з портретів жінок, різних за віком, професіями та характерами. Краса не в стандартах, а в різноманітності. Індивідуальність прекрасна», – поділилася з нами думками художниця Олена Бояровська.

Охтирський краєзнавчий музей запрошує всіх бажаючих відвідати виставку робіт Олени Бояровської, яка сподівається, що кожна Жінка, яка завітає до виставкового залу, відчує свою привабливість, а Чоловіки цінуватимуть своїх неповторних красунь. Вартість квитка складає 3 грн. для дітей та 6 грн. для дорослих.

 Комментарии (7)

 

 1. черкаси пишет:

  тема сисек не раскрыта!

 2. Гарант пишет:

  Покажи за три гривны ребенку порнуху уровня рисования на заборах и сломай ему психику на всю жизнь!

 3. Гус пишет:

  та ваша Галю балувана!

 4. Пионер пишет:

  Якесь збочення.

 5. Гарант пишет:

  В музее нехрен показывать, так начали вешать туда сиськи и жопы.

 6. Амина пишет:

  Нормальная “ж.па”

 7. 72 пишет:

  жопастая!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: