Труни і сміття: жахи нашого міста

2 апреля 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 1 комментарий | №13 (1096)

Якщо сміттям на міських вулицях вже нікого не здивуєш, то дерев’яними трунами серед занедбаної будівлі можна спробувати. Саме такі невеселі ритуальні речі зберігаються на території колишнього тубдиспансеру за адресою вул. Кожедуба, 1 (Котовського) та пров. Травневому, 2. За коментарями ми звернулися до головного лікаря Охтирської ЦРЛ Віктора Бабича:

- Майно комунальне й перебуває у нас на балансі. Кожного року там проводиться прибирання території. Напередодні Великодня знову плануємо провести толоку. Але ж сміття саме туди не залітає, місцеві мешканці його звозять. Тому це замкнуте коло. Не відкидаю думки, що в рамках реформи системи охорони здоров’я дане приміщення може бути задіяне, але в далекому майбутньому, тому вести мову про якусь конкретику ще зарано, – підсумував Віктор Олександрович.

Очевидно, що раз на рік проводити прибирання цієї території недостатньо. Адже мова йде про нерухомість – приміщення комунальної власності і його збереження в придатному для використання стані. А звідки хоч там труни взялися?

 Комментарии (1)

 

  1. 444 пишет:

    Гробы там для тоо,что бы похоронить зачатки мед реформы

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: