СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

5 апреля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев | №14 (1097)

…МІСЯЦЬ НА РОЗЗБРОЄННЯ

З метою виведення з незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів, працівники Головного управління Національної поліції в Сумській області з 1-го до 30-го квітня 2017-го року проводять місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки, – інформує відділ комунікації ГУНП України у Сумській області. Громадяни, які добровільно здадуть все це до поліції, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності. Більше того, якщо вони у визначений термін добровільно здадуть до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів у них є можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

А у випадку закінчення терміну дії дозволів на право зберігання зброї необхідно за місяць до закінчення дії дозволу звернутись до служби дозвільної системи поліції за місцем проживання. Громадянам Охтирки і Охтирського району слід звертатись до міського відділу поліції або до дільничних офіцерів поліції в місцях проживання або тимчасового перебування.

… ТЕЛЕФОН ДЛЯ ВПЛИВУ НА ВЛАДУ

Сумський обласний контактний центр, п’ятиріччя якого нещодавно відзначили, дуже важливий для комунікації громади області з владою. Центр працює кожного робочого дня. На безкоштовні номери телефону (0542)66-33-77, 0-800-301-501 або мережею Інтернет жителі Сумщини можуть звернутися зі своїм запитанням і обов’язково отримають на нього відповідь у найкоротші терміни. Найактуальніші питання, з якими телефонували до установи, були проблеми комунального господарства, соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, транспорту і зв’язку, аграрної політики та питання дотримання законності. Найбільше звернень надходить з міст Суми, Конотоп, Ромни, Шостка, а також із Сумського районів. Хоча охтирчани теж користуються цим важелем впливу на місцевих чиновників.

…АЛЬОНА З ВИСОКОГО РОЗСМІШИЛА УКРАЇНУ

10-річна дівчинка із села Веселий Гай Охтирського району уже не перший раз «засвітилася» на блакитних екранах. Цього разу Альону Габриелян показали в ефірі телеканалу “СТБ” у шоу “Україна має талант”. Школярка окрім того, що добре навчається, ще і їздить на тракторі, а головне – сама пише й тексти і музику до своїх пісень. Усього встигла створити 18 композицій. Одну з них вона заспівала на відборі. Її, жартує дівчинка, написала після того, як з’їла кілограм шоколадних цукерок. Називається вона «Шоколадные конфеты».

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: