Охтирські мости притомилися

7 апреля 2017 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 2 коммент. | №14 (1097)

Ще не встигли вивітритися зі спогадів українців новини про обвалення Шулявського мосту в Києві.

Тоді столичний мер Віталій Кличко офіційно заявив, що міст трішки втомився. А скільки ж в Охтирці притомлених мостів і чи планує міська влада покращувати їх стан в найближчій перспективі?

В грудні минулого року була затверджена Програма ремонту та утримання мостів міста Охтирка на 2017-2020 роки. Підставою для розроблення даної програми стала нагальна потреба у реконструкції та капітальному ремонту мостів з метою забезпечення комфортності та безпечності руху.

Планується, що з міського бюджету протягом 2017-2020 років буде спрямовано 3 329,00 тис. грн. на «оздоровлення» дорожньо-мостового господарства.

ЦИФРИ:

13 мостів в Охтирці, з них 4 – пішохідні.

250,00 тис. грн. передбачено на проведення експертного обстеження існуючих мостів міста з залученням спеціалізованих організацій в 2017 році.

199,00 тис. грн. закладено в програмі на проведення поточних ремонтів мостів в 2017-2020 р. р.

На реконструкцію дерев’яного мосту по вул. Дикалова програмою передбачено 60 тис. грн., але аж через два роки.

За словами заступник а міського голови Сергія Мартим`янова, на сьогоднішній день виділено 50 тис. грн. на проведення експертного обстеження існуючих мостів з подальшим виготовленням проектно-кошторисної документації щодо реконструкції та капітального ремонту мостів із залученням спеціалізованих організаці. І за результатами експертного обстеження буде прийнято більш конкретне рішення про обсяги ремонтних робіт. Дорожнє полотно мостів знаходиться в задовільному стані, більше уваги потребують пішохідні зони мостів, – відмітив Сергій Володимирович.

Доки міська програма запускається в дію, нам залишається лише чекати і сподіватися, що притомлені мости не надумають обвалюватися в непідходящий момент, а слухняно дочекаються своєї черги на реконструкцію.

На ремонт автодорожніх мостів по вул. Незалежності (в 2017 р.), Батюка (в 2017 р.), Армійська (в 2018 р.), Шевченка (в 2019) планується виділити 500,00 тис. грн. на кожний об’єкт.

Олена Кириченко

 Комментарии (2)

 

  1. Рута пишет:

    Йдеш по охтирських мостах і як у руську рулетку граєш – обвалиться чи ні

  2. Пионер пишет:

    Де там той “задовiльний стан”?Мости через Ворскло в жахивому станi.Ось-ось якась автiвка пiрне в рiчку.Клятi комуняки не могли не на 50 а хоча б на 300 рокiв мости та водогiн та шлях на Харкiв побудувати.Поки ми в ЕС не втечемо всi

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: