Високі наукові досягнення

8 апреля 2017 | НОВИНИ | Нет комментариев |

Із 24 по 31 березня  2017 року відбувся  IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  із навчальних предметів.

У IV етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з історії, що відбулася в м. Черкаси  взяв участь переможець ІІІ етапу олімпіади з історії, учень 9 класу  ЗОШ № 3 Ткаченко Артем Павлович, який серед 32 учасників із України виборов ІІ місце із найбільшою кількістю балів (учитель Ситнік Тетяна Михайлівна).

У IV етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з географії , що відбулася у м. Кропивницький взяли  участь переможці ІІІ етапу учнівської олімпіади з географії , учень 8 класу Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Войченко Євген Сергійович та учень 9 класу Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. Р.К. Рапія Чернов Федір Олександрович, де Войченко Євген Сергійович серед 29 учасників має ІІІ  результат із найбільшою кількістю балів (учитель Зайка Інна Миколаївна), Чернов Федір Олександрович є учасником.

У IV етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з біології, що проводилася у м. Луцьк взяла участь переможець ІІІ етапу учнівської олімпіади з біології, випускниця  Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Пилипко Катерина Владиславівна і серед 48 учасників виборола І місце (учитель Батюк Ольга Григорівна).  Катя запрошується на відбіркові  збори щодо участі у Міжнародному етапі. Побажаємо їй удачі.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: