Майбутні юристи відвідали Охтирський МЦ з надання БВПД

11 апреля 2017 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев |

Вихованці гуртка ОМЦПО-МАН з «Основ правознавства» відвідали Охтирський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги

Програма конференції – робота Охтирського МЦ з надання БВПД (вул. Перемоги, 13, м. Охтирка) у контексті захисту прав людини як один із механізмів реалізації права на справедливий суд.

Розпочала роботу круглого столу зі вступного слова директор Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Козир Тамара Олександрівна, яка повідомила присутніх про досягнення центру в роботі та про те, що відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 31.10.2016 № 3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» із 01.04.2017 доступ до Єдиних та Державних реєстрів, держателями яких є Міністерство юстиції України, із незахищеними носіями буде не можливий. Тобто «Пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань» призупинено. Відтепер, щоб внести зміни до документів громадської організації, припинити чи створити останню можна подавши документи до Головного управління юстиції у Сумській області або центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Продовжив начальник відділу правової інформації та консультацій Кравченко Микола Миколайович, котрий познайомив вихованців гуртка з «Основ правознавства» з положеннями ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», у якій нещодавно розширено коло осіб, що мають право на безоплатну вторинну допомогу.

Крім того, вихованці гуртка дізналися з якими адвокатами м. Охтирка співпрацює Охтирський МЦ з надання БВПД, яким чином здійснюється взаємодія, як держава фінансує надану правову допомогу.

Адміністрація ОМЦПО-МАН та керівник гуртка «Основи правознавства» вдячні директору Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Козир Тамарі Олександрівні за надану можливість практично познайомити деяких із вихованців гуртка з діяльністю місцевого центру.

Запрошуємо усіх бажаючих старшокласників міста до безкоштовного  навчання у гуртку з «Основ правознавства», консультування (у т. ч. жителів м. Охтирка), співробітництва з  юриспруденції.

Звертатися за адресою:  м. Охтирка, пр.Юріївський (Ілліча), 10 або вул. Перемоги (Леніна), 5 (ОМЦПО-МАН) та за моб. тел.: 099 – 07 – 66 – 334.

Богдан Олександрович Саєнко,

практикуючий юрист та

керівник гуртка з правознавства

ОМЦПО-МАН

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: