НОВИНИ

13 апреля 2017 | НОВИНИ | 1 комментарий | №15 (1098)

ПАПЕРОВОГО ПАСПОРТА БІЛЬШЕ НЕ ДАДУТЬ

Сумська область у трійці перших закінчила оснащення тервідділів державної міграційної служби технічним і програмним забезпеченням для видачі паспортів громадян України у вигляді пластикових карток з електронним носієм інформації. Відтепер отримувати пластиковий документ будуть не тільки діти від 14 років, але й дорослі, які або загубили свій паперовий паспорт, або змінили прізвище чи досягли віку, в якому необхідно міняти фото. Паперові паспорти залишаються дійсними, але отримати такого паспорта в Сумській області уже неможливо.

ГАЗОВИКИ ПЕРЕВІРЯЮТЬ МЕРЕЖУ

Серед основних робіт, які здійснюють фахівці компанії ПАТ «Сумигаз» – повинна бути регулярна діагностика всього обладнання газорозподільної системи: а це – обхід понад 12 тис. підземних та надземних газових мереж області для виявлення та ліквідації витоків газу, обстеження обладнання на понад 3 тис. газорозподільних та шкафних пунктах, які регулюють тиск для подачі газу до будинків. Вони повинні перевіряти справність кожного будинкового регулятора тиску, яких на газотранспортній системі області нараховується більше 32,8 тис. В Охтирці працівники газової служби вже почали проводити подвірний обхід з перевірками справності вхідних газових мереж.

ПРОВЕЛИ ХЛОПЦІВ У АРМІЮ

На минулому тижні в Охтирському військкоматі відбулася перша відправка осіб призовного віку до Збройних Сил України. На строкову військову службу в армію відправлено 6 чоловік, з яких 5 – мешканці Охтирського району: Сергій Бабін, Володимир Кулик, Юрій Кизь з села П’яткіне, Микола Лук’янов з Горяйстівки, Денис Колкутін з Груні та житель Охтирки – Олексій Кущієнко.

 

 Комментарии (1)

 

  1. 444 пишет:

    Ещё пару лет такой жизни.и некому будет паспорта выдавать.

Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: